2733
2734
عنوان

رژیم تعیین جنسیت جواب میده؟

249 بازدید | 34 پست

سلام من یه دختر هشت ماهه دارم وتنبلی تخمدان شدید این دخترم رو بامعجزه خدا بهم داد.دوست دارم پسرهم داشته باشم رژیم جواب میده؟کسی بوده انجام داده باشه؟

یه پیج تو اینستا هست یک وخورده ای میگیره رژیم میده بنظرتون بگیرم

من سه بار زایمان داشتم و پنج فرزند ازدست دادم و الان یه دختر گل دارم لطفا برای سلامتیش واینکه خدا یه داداش بهش بده دعاکنید.متشکرم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من همکارم چندین ماه رژیم داشت چند میلیون هم هزینه کرد الان بارداره سونو گفته دختره خودش دوتا دختر دا ...

چقدر بد

من سه بار زایمان داشتم و پنج فرزند ازدست دادم و الان یه دختر گل دارم لطفا برای سلامتیش واینکه خدا یه داداش بهش بده دعاکنید.متشکرم 

دوستان جای تیکه انداختن حرف بزنید.قضاوت نکنید هیچکس از زندگی کسی خبرنداره

اینک دوتا بچه کوچیک پشت سر هم بیاری چ ربطی به خبر نداشتن از زندگی داره؟ 

به بدنت رحم کن

میشه برام دعا کنید هرچه زودتر عروسی کنم از اون عروسیایی ک ارزشو داشتم💙🥲
اینک دوتا بچه کوچیک پشت سر هم بیاری چ ربطی به خبر نداشتن از زندگی داره؟  به بدنت رحم کن

عزیزم من تنیلی شدید دارم بچم نمیشه دکترگفته الان اقدام کنی شاید دوسال دیگه......براهمین میگم قضاوت نکنید

یه سوال 

چرا انقد براتون مهمه پسر بیارید ؟ 

دختر عمه منم رفت تعیین جنسیت پسر بیاره

مگه هرکی دختر داره چیزی کم داره 

اسی فقط سوال پرسیدما

من مجردم وقتی اینجور چیزارو میشنوم با اینکه عاشق جینگولک های دختر بچه هام دلم میخواد بچم پسر بشه تا بهم تیکه نندازن میشه منو راهنمایی کنید

عزیزم من تنیلی شدید دارم بچم نمیشه دکترگفته الان اقدام کنی شاید دوسال دیگه......براهمین میگم قضاوت ن ...

خداشفا بده،  برو گلم بکار 

میشه برام دعا کنید هرچه زودتر عروسی کنم از اون عروسیایی ک ارزشو داشتم💙🥲
یه سوال  چرا انقد براتون مهمه پسر بیارید ؟  دختر عمه منم رفت تعیین جنسیت پسر بیاره مگه ...

چون ادما دوست دارن به همه چیز دست پیداکنن من خودم دوست دلرم طعم پسرداشتن روهم بچشم

یه سوال  چرا انقد براتون مهمه پسر بیارید ؟  دختر عمه منم رفت تعیین جنسیت پسر بیاره مگه ...

عزیزم ایشون دختر دارن و الان‌پشر میخان ک جنس شون جور بشه😂

بعدهم‌آره حق باتوعه کلا ایرانی ها پسر دوست هستن الان توی کشور های خارجی خانواده با چ وضعی یا حتی شده رییس جمهور ک فقط یک بچه اونم یک دختر داره ولی خب اینجا واسشون مهمه در صورتی ک خدایی دختر ها بهتر بدردشون میخورن در اینده😂