2737
2734
عنوان

شوهرم اذیتم کرد باردارم 😢

819 بازدید | 14 پست

سلام بچه ها حالم خیلی بده دارم با گریه می‌نویسم ، ۱۵ هفته باردارم، شوهرم کلا اخلاقش زیاد خوب نیست، این چند روز بدتر شده بود(سر اینکه هر هفته پنجشنبه ها می‌رفت پیش دوستاش منم گفتم خوشم نمیاد و اونجا بود زنگ زدم بیاد دنبالمون ما رو بیرون ببره) این چند روز سرسنگین بود و سر یه چیز کوچیک داد میزد، تا اینکه امروز بازم سر یه موضوع بی اهمیت داد زد منم این دفعه جوابشو دادم گفتم چیه چند روزه اینطوری می‌کنی و نه حرفی نه خنده ای، گفتم حق نداری تو این خونه داد بزنی، اونم همش میگفت خفه شو حرف نزن، منم دلم پر بود ادامه دادم ولی بهش بی احترامی نکردم، تا اینکه داد و بیداد کرد گوشیشو پرت کرد ، یه پسر ۴ ساله دارم تو آشپزخونه داشت گریه میکرد رفتم بغلش کردم وقتی دید بچه ناراحت شده گفت همینو میخواستی حروم زاده ؟ تا حالا بهم این حرفو نزده بود،(همه حرفاش با داد شدید بود) بعد بچمو بغل کردم باهم گریه کردیم، الآنم از خونه رفت بیرون، نمیدونم برم خونه مامانم یا نرم، چیکار کنم، اینم بگم دلم به کسی خوش نیست، به خانوادش بگم از ناراحتی ما ذوق میکنن، خانواده خودم بگم میترسم بدتر بشه اوضاع، خواهشاً خدا پیغمبری راهنماییم کنید اگه میدونید چه کاری به صلاحمه😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از همه بیشتر اون حرفش برام سنگین بود دهنم وا مونده بود😭 و اینکه بچم خیلی ترسید الهی براش بمیرم من😭

نمیخاد جایی بری گلم . سکوت کن و سر سنگین باش یکمم دور از جونت خودت بزن ب ناخوشی و درد و اینا ... دیگه دعوا بوده اکثر مردا دهنشون هرز مشه حرف بد میزنن .. میاد از دلت در میاره . در ارامش با ناز وادا و بغض و زنانگی بگو ک من باردارم بچه کوچیک دارم دلم توجه و مراقبت بیشتر میخا د از جانب تو .‌ بعدم تو تکیه گاه منی بابای دو تا بچه درست نیست الان شروع کنی رفیق بازی ته دلم خالی میشه . 

2738

ببخشید ناراحت نشی عزیزم ولی زنایی مثل شما حقشونه باهاشون بد رفتاری بشه وقتی میبینی اخلاق شوهرت خوب نیست رفیق بازه چرا براش زرت زرت بچه میاری خانمها خواهش میکنم بعد ازدواج اول شوهرتونو خووووب بشناسید اگر لیاقت پدر شدن رو داشت و ثابت کرد  همسر خوبی برای شما هست اون وقت باراار بشین 😐

ببخشید ناراحت نشی عزیزم ولی زنایی مثل شما حقشونه باهاشون بد رفتاری بشه وقتی میبینی اخلاق شوهرت خوب ن ...

وای عزیزم تو بهترین زندگی ها هم از این مسایل ممکنه پیش بیاد .. هر آدمی یه روز بد . یه اخلاق بد یه اشتباه تو زندگیش پیش میاد .. 

وای عزیزم تو بهترین زندگی ها هم از این مسایل ممکنه پیش بیاد .. هر آدمی یه روز بد . یه اخلاق بد یه اش ...

بله درسته ولی اینکه یه مردی با داشتن بچه چهارساله و زن باردار بازم دنبال رفیق بازی و اهمیت ندادن به زن و بچش باشه اصلا طبیعی نیست و واقعا حق یه زن نیست تا همچین مساله ای رو تحمل کنه بعضی از زنا واقعا خودشونو قربانی میکنن اجازه میدن شوهراشون هر کاری دلشون میخواد میکنن و سکوت میکنن بیشترشم بخاطر بچه هست 

بله درسته ولی اینکه یه مردی با داشتن بچه چهارساله و زن باردار بازم دنبال رفیق بازی و اهمیت ندادن به ...

سکوت مطلق و کوتاه اومدن زن اشتباهه محض .. دعوا و جار و جنجال راه انداختنم اشتباهه .. زن ها قدرت زیادی دارن بشرطی ک بلد باشن استفاده کنن .. درضمن یه زن دانا جوری رفتار میکنه که حتی سه چهارتا بچه داشته باشه شوهرش ترس از دست دادنش داشته باشه و خیال نکنه پاسوز بچه میشه ... حتی اگه زن قلبا حاضره پاسوز بچه بشه نباید بذاره شوهرش بفهمه .. متاسفانه زن بودن و زندگی مشترک خیلی سخت و پیچیده اس . 

سکوت مطلق و کوتاه اومدن زن اشتباهه محض .. دعوا و جار و جنجال راه انداختنم اشتباهه .. زن ها قدرت زیاد ...

بله واقعا زن بودن سخته من خودم شش ساله ازدواج کردم تازه یک ساله اقدامم ولی هنوز باردار نشدم از قبلم شرطم این بود که ۵ سال از ازدواجمون بگذره بعدش بچه دار شیم یه جوری رفتار کردم که نه شوهرم نه خانوادش حق ندارن بگن مثلا تو چرا باردار نمیشی یا شوهرم بخواد اذیتم کنه نه اینکه بی احترامی کنم نه بین خودم و شوهرم و خانوادش خیلی حرمت زیاده خداروشکر میخوام بگم خانمها چرا قدر خودتونو نمیدونید چرا ارزش خودتونو پایین میارین اگه به این باور برسین که طرف مقابلتونم یه انسانه و وظایفی داره و همیشه سکوت کردن و خورد شدن سهم زن خانواده نیست هیچ مردی به خودش اجازه نمیده زنشو اذیت یا بی احترامی بکنه بهش 

2706