2733
2734

دارم از معده درد میمیرم...حتی نمیتونم بلند شم...دو روزه دیوونه شدم

با معده خالی صبحانه گیلاس و زرد الو خوردم...

از اون روز معدم دیوانه شده

نمیدونم چیکار کنم...یعنی از روی شکم دست میزنم معدم درد میکنه...حرکاتش خیلی درد داده

چی بخورم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وااای من یه روز با شکم خالی توت فرنگی خوردم از معده درد مردمو زنده شدم 😬😵‍💫

واسه تک‌تک لحظه‌هایی که می‌تونستی مثل خودشون جواب بدی،  دل بشکنی و بهشون بدی کنی، ولی نکردی، به خودت افتخار کن بقیه فکر کردن سکوت کردی چون جوابی نداشتی، اما تو سکوت کردی چون نمی‌تونی مثل اون آدما باشی. بحث، بحثِ اصالت و ریشه‌ست!.

من گیلاس خوردم دوروز اسهال داشتم یعنی از اونه ؟ وا

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .
2740

شاید ازون نیست عرق نعنا و چهل گیه خوردی؟ زیره ام خوبه من یه بار ظهر برنج نخوردم خورشت کرفس داشتیم فقط خورشت خالی خوردم شبم باز یه کاسه خورشت خوردم انقد دوست دارم داشتم میمردم شب از معده درد ها از ساعت 10 شب تا 6 صبح که تونستم بخابم از معده درد در حدی که دیگه گریه میکردم از ترس اینکه از قلبمه میخام سکته کنم همه ام خواب بودن هر چقدم عرق چهل گیاهو نعنا و زیره میخوردم مگه تاثیر داشت به زور سر صب دوتا بادگلو کوچیک زدم بهتر شدم تونستم بخابم حالا تویم شاید نفخ کرده معدت بادگلو زدی؟ 

چی خوردی خوب شدی عزیزم

رفتم دکتر گلم

واسه تک‌تک لحظه‌هایی که می‌تونستی مثل خودشون جواب بدی،  دل بشکنی و بهشون بدی کنی، ولی نکردی، به خودت افتخار کن بقیه فکر کردن سکوت کردی چون جوابی نداشتی، اما تو سکوت کردی چون نمی‌تونی مثل اون آدما باشی. بحث، بحثِ اصالت و ریشه‌ست!.