2733
2739

من ۱۸ سالمه الان،متاهلم،خیلی ساده ام،اللته الان ی کم بهتر شدم، ب لطف کتاب و دوره و....بنظرتون بهتر میشم؟دلم میخواد حرف و ها تیکه های بقیه برام مهم نباشه،عزت نفس داشته باشم،شوهرم از اینکه پیشمه خوشحال باشه ن همش حرص بخوره،اگه تجربه ای دارید کمکم کنید بچها،خیلی ضربه میخورم از سادگیم

خدایا شکرت که منو به همه خواسته هام رسوندی و من خوشحال ترینم،خدایا بهترینم تویی مرسی که همیشه هوامو داری❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره من تا قبل ۲۵ واقعا رفتارام بچگانه بود الان خیلی باسیاست و خانمانه شدم

خداروشکر عزیزم،میشه چندتاشو یادم بدی،مثلا رفتارم با شوهرم و...

خدایا شکرت که منو به همه خواسته هام رسوندی و من خوشحال ترینم،خدایا بهترینم تویی مرسی که همیشه هوامو داری❤️
2740

بستگی ب شرایط زندگیت داره

اگ ت اجتماع باشی یا شاغل بشی صددرصد اخلاقت تغییر میکنه و سیاست و رفتار درستو یاد میگیری

وقتی تحویلت نمیگیرم ینی حال نمیکنم باهات.                                    پس ریپ نزن😕🌱
به مرور بهتر میشه اوضاع ولی انتظار معجزه نداشته باش چون زیرکی و سیاست دقیقا از بچگی با آدم هست 

ینی تو ذاته ادم؟

به سن ربطی نداره  اما همین که اهل مطالعه هستی خیلی عالیه از خیلی ها جلو تری در این حیطه  ...

مرسی عزیزم

بستگی ب شرایط زندگیت داره اگ ت اجتماع باشی یا شاغل بشی صددرصد اخلاقت تغییر میکنه و سیاست و رفتار در ...

ینی شوهر من ک نمیزاره بیرون برم یا سرکار،هیچوقت تغیرر نمیکنم؟

2706