2733
2739

در تهران 

جایی که این آزمایش رو با دقت بالا انجام بدن و آزمایشگاه معتبری باشه 

اگه تجربه ای هم دارین به اشتراک بذارید ممنون🙏🏻

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
آزمایشگاه گلها تو فاطمی  برای مامانم اونجا میرفتم  بعدش آزمایشگاه شافی تو ستارخان  ...

مادر شمام این آزمایش رو انجام دادن؟

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برای شما چه کسی باید این آزمایش رو انجام بده و چرا باید انجام بدن،؟

مادرم اینماه چندبار لکه بینی داشت

دیروز سونو انجام داد ک کیست تخمدان چپ بزرگ دیده شده توصیه شده به تومورمارکر و MRI که دکترش فعلا آزمایش درخواست داده

نتیجه آزمایش مادر شما چجوری بود؟

مادرم اینماه چندبار لکه بینی داشت دیروز سونو انجام داد ک کیست تخمدان چپ بزرگ دیده شده توصیه شده به ...

عزیزم این آزمایش برای اینه که بدونن سلول سرطانی فعالیتی داره یا نه 

برای خاله من نداشت 

اما برای مادر من بعد از تشخیص سرطانشون ،این آزمایش رو نوشتن و متاسفانه تومور مارکرشون هم بالا بود 

🌈🖤⛵
عزیزم این آزمایش برای اینه که بدونن سلول سرطانی فعالیتی داره یا نه  برای خاله من نداشت  ...

اگه ایراد نداره میتونم بپرسم الان حال خاله و مادرتون چطوره 

علایم مادرتون چی بود ک تشخیص سرطان دادن؟ 

هرچی میخوام بهش فکر نکنم نمیشه

2740
اگه ایراد نداره میتونم بپرسم الان حال خاله و مادرتون چطوره  علایم مادرتون چی بود ک تشخیص سرطان ...

خالم حالش خوبه 

مشکلی نداشت 

اما مامانم متاسفانه فوت شدن 

مامانم کنسر ریه بود ،با گرید ۴ 

🌈🖤⛵
اگه ایراد نداره میتونم بپرسم الان حال خاله و مادرتون چطوره  علایم مادرتون چی بود ک تشخیص سرطان ...

به دلت بد راه نده

این آزمایشها فقط برای احتیاطه 

مامانم تنگی نفس داشت 

از دست دادن ناگهانی وزن 

کم اشتهایی 

🌈🖤⛵

و اینکه برای مامانم نمونه برداری کردن بعد فهمیدن که تومور بدخیم بوده و بعد رسیدن به این آزمایش

شاید اگه نمونه برداری نمیکردن و فقط همین آزمایش رو اول کار داده بود هیچ‌وقت سرطانش بدخیم نمیشد و میتونست سالها بدون مشکل زندگی کنه 

تنها مشکل اصلی مامانم تنگی نفس و سرفه بود که اصلا اذیت کننده نبود براش 

اما بعد از نمونه برداری ،همه چی تغییر کرد 

وزنش رو از دست داد 

اشتهاش 

سرفه هاش بیشتر شد و ....😔😔😔💔

🌈🖤⛵
و اینکه برای مامانم نمونه برداری کردن بعد فهمیدن که تومور بدخیم بوده و بعد رسیدن به این آزمایش شاید ...

الهی خیلی ناراحت شدم ببخش اگه ناخواسته ناراحتت کردم واقعا سخته امیدوارم هیچوقت مادرا مریض نشن خیلی گناه دارن

مادر یکی از دوستان منم تو کرونا متوجه کنسر ریه شد طفلیا فک میکردن سرفه هاش مال کروناس ولی ی مزیت ک داشت تو همون عکسای ریه متوجه بیماری جدی شدن الان تحت درمانن 

روح مادرت شاد🌹

الهی خیلی ناراحت شدم ببخش اگه ناخواسته ناراحتت کردم واقعا سخته امیدوارم هیچوقت مادرا مریض نشن خیلی گ ...

عزیزم یاد مامانم همیشه باهامه و صحبتهای شما ناراحتم نکرد 

واقعا برای بهبود مامانم جنگیدم هر کاری کردم 

اما نشد 

مامان منم تو اوج شیمی درمانیش کرونای شدید گرفت و خوب شد 

یعنی دکتر میگفت مثل یه معجزه بود که کرونا از پا درش نیاورد چون تو دوره های شیمی درمانی باید خیلی مراقب بودیم که حتی سرما نخوره 

کروناش خوب شد اما سرطان امان نداد 

امیدوارم خدا تمام مریض ها رو شفا بده 

مامان شما هم مطمئنم طوریشون نیست و این آزمایش فقط محض احتیاط و اطمینان از سلامتشونه 

اگه خواستی خبر نتیجه آزمایش رو بهم بده

برای سلامتی مامانتون صلوات و حمد میخونم و از خدا میخوام که آرامش رو به دلت برگردونه عزیزم 

نگران نباش و به دلت اصلا بد راه نده 

🌈🖤⛵
عزیزم یاد مامانم همیشه باهامه و صحبتهای شما ناراحتم نکرد  واقعا برای بهبود مامانم جنگیدم هر کا ...

ممنون عزیزم انشاله اره واقعا از وقتی رفت دکتر و این درخواست و دادن ک آزمایش بده شده کابوس انشاله جوابش پاک باشه 

خیلی لطف کردی ج دادی ب سوالام تنت سلامت باشه 🌹

2706