2733
2739
عنوان

شما بودین چیکار میکردین؟

217 بازدید | 17 پست

با دوست خیلی صمیمی که تقریبا دو هفته میشه که همو ندیدین

ولی بهتون پیام اینا میده هر روز هم بیرونه 

یه بار بهش زنگ زدم که بریم صبحونه گفت سرما خوردم الان خوب نیستم بمونه عصر یا فردا 

بعد نه عصر خبر بده نه فردا😐اما الان با اینکه ۲/۳ روز گذشته مثلا عکس میفرسته برام از گربه و اینا که بیرونه 

ناراحت نمیشدین که میره بیرون ولی یادش نمیفته که با شما بره؟

میشدم 

اینجا برا بعضیا فضای مجازی نیست فدراسیون تخلیه عُقدَس 🙄😐👋🏻   ...................................................................................    جوری زندگی کن که انگار هیچ کس دیگه ای جز خودت نیست که به تو کمک کنه ...! 🤍🦋                                                          ‌‌‌‌                                                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم امروز چقد دلم از دوستم پره🥺🥺🥲🥲🥲

کاش هیچ وقت هیچ دوستی نداشتمممم هیچ دوستی 

امضام دیدی واسه قبولیم رسیدن به هدفم صلوات میفرستی ممنونم انشالله خدا همیشه کمکت کنه🤍🌱
2728
2740

ناراحت میشدم  دوستیتو هم بهم نمیزدم ولی خب دیگه بهش نمیگفتم ک بریم بیرون و خودم میفرفتمو براس عکس هم میفرستادم تا ب وقتش گلایه کرد اونوقت بهش میگم دلیل رفتارمو

نظری ب کار من کن ک ز دست رفت کارم،،،،،، به کسم مکن حواله ک بجز تو کس ندارم❤️🫂❤️

من  ناراحت نمیشم

چون سر همه مون شلوغه و گاهی دو سه ماه طول میکشه بتونیم باهم قرار بذاریم. هر دفعه یکی نمی تونه بیاد. بیش از 20 سال دوستیمون قدمت داره و سر این مسائل از هم دلخور نمیشیم و شرایط همدیگه رو درک می کنیم

منم امروز چقد دلم از دوستم پره🥺🥺🥲🥲🥲 کاش هیچ وقت هیچ دوستی نداشتمممم هیچ دوستی 

اصلا انتظاری که ادم از دوست صمیمیش داره رو نمیشه با دوستای دیگه مقایسه کرد 

اصلا منم حالم خوب نیست:(

2706