2737
2739

21 سالمه و از ی پسری خوشم اومد تو فامیل و متوجه شدم که اونام قصد خاستگاری دارن اما میترسن چیزی بگن، من ب پسره پیام دادم گفتم بهت علاقه دارم، دو هفته با هم بودیم همه چی خوب و اوکی بود تا اینکه من گفتم بهم تجاوز شده 😔یهو ولم کرد میگه من باید فکرامو بکنم ببینم میتونم با این قضیه کنار بیام یا ن

میدونم حق داره که فک کنه ولی دارم دیوونه میشم، خانوادمم انقد راضین ک میگن از دستش نده و من دارم از دستش میدم 😔😭روز و شب ندارم دارم دیوونه میشم چکار کنم هیچکاریم از دستم بر نمیاد! من بهش میگم بیا باهم باشیم درستش کنیم من انقد دوست دارم کنارت با همه چی میمونم و می‌سازم میگم با دوری درست نمیشه باید با هم باشیم چن وقت شاید قضیه برات داغیش کم شد، بلاخره من دوست دارم وقتی این همه عشق و ببینی آروم میشی اونم به خاطر ی اتفاق بد تو گذشته ک خودم دوست نداشتم و حال خرابیاشو کشیدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

آخی عزیزم ان شاءالله درست میشه، فک کنم نباید بهش میگفتی که بهت تجاوز شده

فانوس آرزوهایم همیشه روشن است و اینگونه است که من میمانم و خدایی که بودنش حال دلم را خوب می کند ❤😊😉خدایا شکرت که منو لایق مادر شدن دونستی 😍 خوشبحالم چون 😌یکیو دارم که خیلی دوستش دارم ❤ یکیو دارم که همیشه باهام باشه 🙃😍 یکیو دارم که میتونم بهش تکیه کنم 🤗😊😘 همه زندگیمــی👈❤Reza❤

اگه در اثر تجاوز بکارتت از دست دادی اگه از دست ندادی چرا گفتی دختر خوب اون اگه تو روهم بگیره بازم دلش باهات صاف نمیشه من خودم تو سن ۶ سالگی مورد تجاوز قرار گرفتم ولی خداروشکربه جایی باریک کشدیه نشد هیچ کی نمیدونه حتی مامانم 

خدایا بچم تنها داریمه خودت پشت و پناهش باش 🙏🏼برای عاقبت بخیری و اینکه همیشه صحیح و سالم باشه پسرم لطفا یه صلوات بفرستین ممنون💋❤🧿
2706