2733
2734

دوتا خاطره خوندم که خیلی خیلی باحال بود  هیچ وقت یادم نمیره با اینکه یکی دو سال ازش گذشته یکی از اشنایش با نامزدش گفته بود که از خنده پکیدم  وای که خیلی باحال بود ریموت خونه رو جای کلید ماشین میزد  ایقد قشنگ تعریف کرد که نگو  یکی هم از ازدواج خالش هر دو فوقالعاده بودن و هر دو اردبیلی  دیگه خاطر طنز ندارید تعریف کنید حوصلم سر رفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتم دیگه یکی هم از ازدواج خالش تعریف کرد خیلی طنز شیرینی داشت

اهان .‌‌‌..

من تادیپلم اردبیل بودم خانوادمم اونجان بشددددت دلتنگ شهرمم ....دلم عالی قاپوبستنی کارون حلواسیاه آش دوغ توچهارراه و میدون سرچشمه میخواددلم تابستون خنک بدون کولرمیخواددلم 

2728
اهان .‌‌‌.. من تادیپلم اردبیل بودم خانوادمم اونجان بشددددت دلتنگ شهرمم ....دلم عالی قاپوبستنی کارون ...

الان کجایید؟ اره اردبیل خیلی خنکه مردمش هم خیلی مهربونن🥰 منم دلم میخواد یکی دوسالی اونجا زندگی میکردیم حیف که محاله خانواده همراهی کنن خیلی دوره

الان کجایید؟ اره اردبیل خیلی خنکه مردمش هم خیلی مهربونن🥰 منم دلم میخواد یکی دوسالی اونجا زندگی میکر ...

۳۵سالمه از۱۸تا۲۲مازندران بودم از۲۲تا۲۹گیلان الانم ۶سالیه تهرانم اصالتامادری تهرانیم ولی دلم وطن پدریمومیخواد....‌شماکجایی اردبیلی نیستی مگه

۳۵سالمه از۱۸تا۲۲مازندران بودم از۲۲تا۲۹گیلان الانم ۶سالیه تهرانم اصالتامادری تهرانیم ولی دلم وطن پدری ...

نه من شیرازی هستم ولی مسافرت اردبیل رفتم خیلی دوست داشتم کلا عاشق برف و زمستونم 

2740
من شیرازاصلانیومدم خیلی دوست دارم ببینم یروزاونجاهارم

انشالله تشریف بیارید شیراز شهر خیلی زیبایی هست اینجام قشنگی های خودش رو داره برج اسفند تا اردیبهشت شیراز خیلی خوبه بهار نارنجها شکوفه میدن شهر ی حال و هوای خاصی داره و هم اینکه روستاهای اطراف شیراز  زرعه گلهای نرگس فوقالعاده دارن اخرهای اردیبهشت دیگه عرق گیری میشه و هوام رو به گرمی میره  اگه خواستین بیان قبل عرق گیری گلها بیاین

انشالله تشریف بیارید شیراز شهر خیلی زیبایی هست اینجام قشنگی های خودش رو داره برج اسفند تا اردیبهشت ش ...

به به چقدرعالی ❤️بیشترمشتاق شدم بیام شنیدم خلوتتره نسبت به شهرای دیگه

نمبدونم ترافیک ما رو که کلافه میکنه توی ی قسمتهایی از شهر اما از تهران صدرصد خلوتتر هست

دوست من رشتی بودمیگفت شیرازخلوتتره رشت خییییلی شلوغه آخه .....تهرانم که دیگ قابل مقایسه نیست اصلا