2737
2734

نمیدونم چم شده خیلی بی انگیزه و ناامید و دلسردم ‌‌‌‌‌...شوهرم یک هفته نیس بعد یک هفته که میادبیرون که میریم همش توخودمم دائم از پنجره مث افسرده ها بیرونو نگاه میکنم و ساکتم...نمیدونم چمه انگار زندگیم تکراریه‌‌...ی بچه دوساله دارم‌‌...شوهرمم کارش جوریه که یه هفته هس ی هفته نیس...با اینکه دوتا ماشین داریم ولی خونه نداریم حقوق شوهرمم به وسط ماهم نمیرسه ..‌‌‌‌‌هیچ پول نمیمونه بتونم به خودم و بچم برسم به زندگیم برسم حس فقیرا بهم دست داده‌.‌‌..نمیدونم کعی قراره تموم شه این وضع..‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌فقط دلم میخاد برم سرکار پول دربیارم خرج کنم زندگی کنم

..

بی هیچ سوالی و جوابی بغلم کن خسته تر از آنم که بگویم به چه علت ...

این وضع هیچ وقت درست نمیشه چه بسا بدتر هم خواهد شد

چن سالته؟

میتونی شاغل شی؟

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
این وضع هیچ وقت درست نمیشه چه بسا بدتر هم خواهد شد چن سالته؟ میتونی شاغل شی؟

۲۴ سالمه...انشالله بشه...شوهرمم هر شغلیو قبول نداره فقط کارمندی ومعلمی و..

بی هیچ سوالی و جوابی بغلم کن خسته تر از آنم که بگویم به چه علت ...
2740