2733
2734

سلام دوستان عزیز، من هفته هفدهم هستم چند روزه دل پیچه شدید دارم، دکتر برام سونو نوشت همه چی خوب بود، ولی دل پیچه ام هنوز ادامه داره، حالا دکتر میگه یا از روده هامه یا نشانه ای از خطر سقط هست،  برام امپول و قرص نوشت. حالا کسی هست شرایط مشابه من رو تجربه کرده خیلی نگرانم از سقط خیلی میترسم مخصوصا که دیگه اواسط بارداری هستم و این کار رو سختتر میکنه

خدایا شکرت بابت تمام ‌نعمتهایی که بهمون دادی، سلامتی و خانواده بالاترین نعمتها هستند، شکرت خدای مهربونم
من‌هفته سی هستم دلپیچه حس فشار به لگن داشتم یه روز بستری شدم الان دارم آمپول پرولوتون میزنم و استراح ...

یعنی شما هم خطر سقط داشتید؟ دل پیچه من بیشتر زمانی هست که چیزی میخورم، حتی آب هم میخورم دل پیچه ام شدید میشه

خدایا شکرت بابت تمام ‌نعمتهایی که بهمون دادی، سلامتی و خانواده بالاترین نعمتها هستند، شکرت خدای مهربونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی شما هم خطر سقط داشتید؟ دل پیچه من بیشتر زمانی هست که چیزی میخورم، حتی آب هم میخورم دل پیچه ام ش ...

رفتم بیمارستان نوار دردگرفتن گفتن نرماله یه روزم تحت نظر بودم دیگه کلافه شدم اومدم خونه . 

2728
رفتم بیمارستان نوار دردگرفتن گفتن نرماله یه روزم تحت نظر بودم دیگه کلافه شدم اومدم خونه . 

پس علت دل دردتون چی بود؟ مشخص نشد؟

استارتر اوضاعت چطوره بهتر شدی؟

سلام بله خداروشکر اوضاعم خوبه. استراحت کردم و داروهای دکتر رو مرتب خوردم بعد به هفته دل پیچه ام‌خوب شد. خودم حدس میزنم علتش همون آمینوسنتزی بود که انجام داده بودم. جواب اولیه غربالگریم‌خوب نبود گفتن باید آمینوسنتز انجام بدی که خداروشکر جوابش اومد مشکلی نبود

2740