2733
2734
خاله شوهر من خدای سوتیه.خودش تعریف میکنه آدم روده بر میشه.یه روز میخواسته سوار تاکسی بشه با سر رفته تو راننده برگشته همونموقع کله هاشون محکم خورده بهم
آه ای زندگی منم که هنوز با همه پوچی از تو لبریزم نه بر آنم که رشته پاره کنم نه بر آنم که از تو بگریزم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
من و دختر عمه ام باهم رفته بودیم بیرون سوار تاکسی شدیم روکش صندلی ها از چرم بود ...ماشین هم توی افتاب ولی اندازه دو نفر سایه بودکه ما دو تا نشستیم بعد از اون طرف خیابون پسره داشت میومد دختر عمه ام در رو براش باز کرد پسره کلی خوشال شد وتند تر امد وقتی نشست .......سوخت با صدای بلند داد زد سوختم .....
سوتی منو داشته باشین
من و دخترعموم خیلی رفیق بودیم,من مدتی رفته بودم اهواز دلتنگش شده بودم واسش نامه نوشتم دخترعموی عزیزم دلم واسه ولگردیها و مسخره پسرا کردنمون تنگ شده,چشتون روز بد نبینه اومدم نامه رو دیدم بابام پایینش نوشته بود و بابا هم نامه را بخواند و بداند شما چ مارمولک هایی هستید...
پادشاهِ جهنم خودت باش ، نه کارگر بهشت دیگران..!                            {{ دختر نازم، به دنیا اومدی و دنیای من شدی  }}
تازه عقد کرده بودیم شوهرم اومد خونمون گفت نمیدونم چرا چند روزه کم اشتها شدم مامانم گفت ازین عرق گیاهیا واسش بخر تا بخوره منم گفتم باشه میخریش اگه بخورم برات
بین اشکال ریاضی عاشق شش گوشه ام ❤️
منم یه بار دکمه های مانتوی گرون خواهر شوهرمو یواشکی کندم از پنجره پرت کردم بیرون یه مانتوش هم پشت در آویزون بود یکم از توری که توش داشت پاره شده بود انگشت انداختم تمامشو پاره کردم
گر نگهدار من آنست که خود میدانم، شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
2706