2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه ترسی 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2731

خدا رحمتشون کنه خب مرگ قسمتی از چرخه زندگیه

من پدرم مادرم و برادرم رحمت خدا رفتن البته سن خودمم کم نیست اما فراقشون خیلی سخت بود

من مسلمانم و شیعه و به همه ادیان احترام میگذارمشهید برای من یعنی امام حسین که در برابر ظلم قیام کردشهید یعنی حر که نگفت مامورم و معذور جانب حق رو گرفت و جاودانه شد====================اونایی که همه چی براشون گل و بلبله شاعر میگه*تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید نامت نهند ادمی*

روحشون شاد.   چرا فوت شدن؟  🥲

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است
ما هم ٣ ماه نشديم. خيلي داغونيم

خدا رحمتشون کنه جاشون تو بهشت واقعا میدونم داغ عزیز سخته

دختر خالمم پارسال تیر ماه بی خود و بی دلیل خونریزی مغذی‌کرد تو دوروز فوت شد ۱۳سالش بود 

من وااقعا چند ماه میترسیدم تو شوک بودم سوار ماشین میشدم میگفتم مگ دختر خالم میدونست میمیره مگ ما میدونستیم یهو فوت شد شاید منم تصادف کنم بمیرم

میرفتم تو طبیعت میگفتم کی میدونه شاید مار عقرب بزنن بمیرم

هرکاری میکردم هر جایی میرفتم ترس داشتم

خیلیا با‌ما مشکل دارن.  جوابم فق اینه... مشکل گشااا ابرفضل جواب کامنت منفی نمیدم
2706