2752
2734

اول ازاینکه بگم کاربری دست منو یکی از نزدیکانمه (دست دونفره)

من ۱۹سالمه چندوقت پیش تو اینستا با یه اقایی چت کردم بعد یه مدت فهمیدم زن داره و دوتا بچه هم داره زنش پابه ماه حامله بوده 😤 پسره ۲۶سالش بود اصلا از این جریان خبرنداشتم حدسشم نمیزدم 

بعد زنش فهمید و زنگ زد دعوا منم بهش گفتم ثابت کردم که نمیدونستم اقا متاهله خبرمرگش 

بعد یه مدت تو عید زنگ زد بهم (اقا)خط اصلیم بلاکش کرده بودم این خطشو نداشتم بعد منم جواب دادم تا دیدم اونه شروع کردم بهش حرف زدن و گفتم نامزد کردم بیخیالم شو(الکی گفتم)اینم بگم چون پیش داداشم بودم زنگ زد هول کردم ادای حرف زدن با دوستمو جلو داداشم دراوردم رفتم حیاط 

دوباره تماسمونو زنش دید 🤐حدود دو دقیقه طول کشیده بودتماسمون حالا همش زنش زنگ میزنه فحش میده 

و میگه میکشنومت دادگاه .

حالا یه عالمه فحش داده و میگه میکشنومت دادگاه .میتوتم ثابت کنم خبر نداشتم از متاهل بودن اقا ولی همینکه خانوادم همینقدر موضوع رو بشنون زندم نمیذارن اینو بگم به خانومه؟؟

(سلام.ببین خانم به هرچی میپرستم قسم من دیگه کاری با شوهرت نداشتم .همون موقع اول هم که بهم پیام میدادیم از وجود تو بی اطلاع بودم .من از سرلجبازی با نامزد فعلیم اومدم بایکی چت کنم خوردم به تور شوهرت .من کاری به زندگی شما ندارم از اولشم نداشتم خودم دارم زندگی تشکیل میدم)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

😑😑

از بعضی اتفاقا که بگذری ، دیگه نه چیزی قشنگه نه سخت! مثل مرگ یه عزیز … 🖤😞 دلتنگتم بابای مهربونم الهی دورت بگردم دارم میمیرم از غم نبودنت خدا به دلمون صبر بده خیلی سخته نبودت خیلیییی😭😭😭
حس میکنم خانومه فقط خواسته بترسونه شمارو که موفقم شد شما که به خودت شک نکردی بیخیال بلاک تمام

اخه هر هفته پیام میده میترسم بخدا 

شوهر عنترشم هی با خط های مختلف زنگ میزنه 

2706