2737
2739
من ۱۸ماهگی گرفتم ودلیلم این بودکه بچه هرچی بزرگتربشه تنبلترمیشه وکمترهمکاری میکنه،من متین رو توی ۱۸ماهگی ازگوشک گرفتم وحدود دوماه طول کشیدکه کامل کامل بگه وبدون شورت آموزشی بهش اعتمادکنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زمانیه که بچه بتونه بگه که جیش داره یا نه.....من سه سال بچه مو پوشک کردم....بعدش که دیدم داره میفهمه که بهم بگه شروع کردم به گرفتنش از پوشک....جاریم از یک ونیم سالگی بچه اش شروع کرد هر روز داره فرش میشورهبگو مگه مجبوری خب؟؟؟؟
به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.....به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند....
2731
دوسال و نیم به بالا من در عرض سه هفته از پوک گرفتم دخترمو .. خیلی راحت و بی دردسر
اسبها،درشکه راکشیده اند...ولی انعام را درشکه چی گرفته است.به چشمان اسب چشم بند زده و بر دهانش پوزبند،تا کم ببیند و دم نزند....چه آشناست! زندگی درشکه چی و اسبهایش.....!!!
اره جاری منم همینجوره اون از 1 سالگی شروع کرد اصلا هم ب بچه یاد نمیده بگو دستشویی دارم یا حدااقل هر یه ساعت دوساعت ببرتش دستشویی تا بچه دوهزاریش بیفته همینجور بچه جیش داش خودشو خیس میکنه بعد جالب 6 ماهه بچه رو از پوشک گرفته هاااا هر وقتم میریم پارکی جایی باید خیس کنه خودش اصلا دوس ندارم دیگه باهاش برم جایی
2740
دو سال به اونور خودش یک کارهایی می کنه که می فهمی آمادگی داره بوشکش نکنی حتی دو سال ونیم هم خوبه اکر آمادگی نداشته باشه بخاطر رفتار ما در اجبار اینکه جیش داری یا نداری دچار استرس میشه و عواقب داره مثل شب ادراری یا هی جاهای مختلف خونه جیش می کنه دو سه ماه اینور اونور اتفاقی نمی افته
دختر من دی 2 سالش تموم میشه .خودم گفتم بعد دوسال بگیرمش .اونم چون میشه تو زمستون برنامم برای بهار بود که میشه 2 سال و 5 ماه اما بقیه میگن دیره اون موقع. بچه چون میفهمه اذیت میشه. چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بستگی به آمادگی بچه داره من دخترمو 2/5 گرفتم از پوشک دیدم هر چی میگم بازم جیش میکنه هر کاری هم میکردم که بیاد دستشویی نمیومد و گریه میکرد ولی یه سه روز تعطیلی چند ماه پیش که خورد دیدم بهترین فرصته چون من شاغلم وقتی بازش گذاشتم دیدم کاملاً آمادگی داره و به راحتی ازش پوشک رو گرفتم