2737
2739
عنوان

کارمندای مادرِ دو بچه !!!

182 بازدید | 14 پست

سلام 

اول خدا قوت .

بیایید یکم دور هم از شرایط مون بگیم . شاید چیزی یاد گرفتیم از همدیگه   

آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم حسابدار هستم و تایم های کاریم بشدت زیاده . 

چند جا مشغول به کار هستم . 

دو تا فنقلی هم دارم . 

وقتم براشون خیلی کمه . و البته حواسم خیلی به خودشون و تربیت و موارد حاشیه شون هست و ازین جهت دغدغه دارم .

2728

خوابم میاد میخوام بخوابم بعد پاشم خونه ام رو مرتب کنم. این ساعت کاری ۶ صبح رو مخه دیگه ننیتونم صبح کاری بکنم 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

من از همین نی نی سایت خیلی دوستای جیکس و توپی دارم . سالهاست با هم دوستیم . 

اما خیلی مشتاقم چند تا دوست که شرایط کاری و زندگی و بچه هاشون عین من باشه هم پیدا کنم و کمی کنار هم ، بمونیم و یاد بگیریم از همدیگه . 

خوابم میاد میخوام بخوابم بعد پاشم خونه ام رو مرتب کنم. این ساعت کاری ۶ صبح رو مخه دیگه ننیتونم صبح ک ...

مریم جان این شرایط همیشگی نیست که ، باز برمیگرده 

اما ازین جهت ک زودتر برمیگردید خونه هم خوبه دیگه . نیست ؟

2740
من معلمم وخداروشکر با تعطیلی بچه ها تعطیل میشم وگرنه دیونه میشدم    

واقعن خداروشکرررررر ... حسودی حسودی به شما معلماااا   

همش فگ میکنم اگه میرفتم سرکار و دوتا بچه میموندن خونه چه میشد خداروشکر میکنم خخخخ

شما هم دوتا کوچولو دارید ؟

خیلی دلم می خواست که با مادرایی با شرایط خودم آشنا بشم و با هم درین مورد گپ بزنیم و از شرایط هم بدونیم . 

من روزهایی که فکرم خیلی درگیر کار هست و فشار روانی کاریم زیاده ، عملن فلج میشم و تو خونه هیچ کاری نمی کنم و  بیهوده میگذرونم حتا اگر تایم زیادی هم تو خونه باشم . 

الان مشکلم همینه ، نمی تونم کارم و دغدغه کاریم رو بیرون خونه بزارم  ،مخصوصن از وقتی که یک دورکاری قبول کردم و تو خونه انجام میدم ، تایم غیرکاری سابقم هم درگیر شده و تو خونه هم درگیری فکری شغلی دارم . 

2706