2733
2739
عنوان

بی بی چک

437 بازدید | 21 پست

بی بی چک استفاده کردم . بعد چند ساعت  خط دوم خیلی پررنگ شد اولش اصلا معلوم نمیشد .به نظرتون درسته یا کاذبه.کسی بوده بعد چند ساعت بی بی چک نشون بده و باردار باشه

برای مادر شدنم صلوات بفرستید.دعا کنید مادر بشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من هر دو بارداریم صبح برای نماز که بیدار میشدم میزدم منفی بود بعد نگهش داشتم گرفتم خوابیدم ساعت ۸ که ...

یعنی احتمالش هست مال منم مثبت باشه

همون اول که زدی دو خط افتاد یا یکی؟ اگه سریع دوتا خط افتاد ولی یکیشون کمرنگ بود یعنی بارداری

نه اولش یک خط افتاد بعد چند ساعت خط دوم پررنگ شد

2740
نه اولش یک خط افتاد بعد چند ساعت خط دوم پررنگ شد

عکسشو‌بفرست،خطش چه رنگیه؟خط سفید خط تبخیرخودشه

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم

من بالایی ۵۰۰ تا بیبی استفاده کردم زیر ده دیقه هاله انداخته ی بارم مثبت شد ولی باردار نبودم🙃💔

خدایا خودت مواظب فندوق کوچولمون باش😍✨ ۴۰۲/۴/۳۱ بهترین اتفاق زندگیمون افتاد😍♥️✨ وقتی میام نینی سایت و تاپیک جدید میبینم😳عنوانش:عه راستی بچه ها دیشب خواب دیدم نوشابه گاز دار رو با دماغم سر کشیدم میشه برام تعبیرش کنید؟ حتما یسریا هستن زیرش نظر بدن عه واقعا؟؟ ماام خواب دیدم نوشابه خوردیم از تو چشامون حلقه حلقه عین قلیون میزد بیرون🤧😐💔((اکانت واگذاری شده)) کاربر سابقم ولی چند وقتی بود عاف خورده بودم بهم خوشامد بگید :))👀
من بالایی ۵۰۰ تا بیبی استفاده کردم زیر ده دیقه هاله انداخته ی بارم مثبت شد ولی باردار نبودم🙃💔

پس نمیشه به بی بی چک اعتماد کرد

2706