2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من چهارده روز هست آی یو آی کردم باید امروز می رفتم آزمایش میدادم ولی صبح که خودم و دستمال کشیدم لک قهوه ای دیدم و فکر کنم پریود میخواد بیاد بیخیال آزمایش شدم 

دل درد پریودی دارم البته فکر کنم عفونت کردم چون سوزش هم دارم از دیروز 😔😔😔😔😔😔شما چند روزه آی یو آی کردین ؟

من چهارده روز هست آی یو آی کردم باید امروز می رفتم آزمایش میدادم ولی صبح که خودم و دستمال کشیدم لک ق ...

من امروز هفدهمین روزه . جرات نمیکنم برم ازمایش بدم

برای مادر شدنم صلوات بفرستید.دعا کنید مادر بشم
2740
من چهارده روز هست آی یو آی کردم باید امروز می رفتم آزمایش میدادم ولی صبح که خودم و دستمال کشیدم لک ق ...

خیلی سخته بخدا درکت میکنم انقدر زمان دیر میگذره . همش استرس اخرشم معلوم نیست چی میشه . خدا هیچکس رو به این روزها دچار نکنه  

خوب عزیزم اگر لکه بینی نداری  برو آز بده  انشالله که مثبته

نه لکه بینی ندارم ولی زیر شکمم خیلی درد میکنه فکر کنم میخوام پریود بشم روز ۱۴ بی بی چک گذاشتم منفی بود بعد چندساعت نگاش کردم دو تا خط شده بود .دارم دق میکنم 

بالاخره میشه فقط صبوری میخواد خودم ۷ سال منتظر بودم یه راست رفتم آی وی اف چون دکترم گفت آی یو آی برام جواب نمیده دفعه ششم بالاخره باردار شدم راه سختی بود ولی گذشت صبور باشید

بالاخره میشه فقط صبوری میخواد خودم ۷ سال منتظر بودم یه راست رفتم آی وی اف چون دکترم گفت آی یو آی برا ...

خدا روشکر .من ۱۴ ساله ازدواج کردم

2706