2752
2734
عنوان

درد و ضربان بالای قلب

96 بازدید | 14 پست

مدتیه دخترم ضربان قلبش خیلی میره بالا 

هفده سالشه یعنی ضربان قلبش صد و ده تا میرسه 

آبا برای نوجوان طبیعیه

شبا هم قلبش تیر میکشد 

شما چ راهکاری میدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سابقه بیماری قلبی دارین؟

دخترتون بیماری همراه نداره؟ مثلا قندخون فشارخون چربی خون

بهتره یه سر ببرینش پزشک که ویزیت بشه چون یه مدته مداوم داشته ببرینش بهتره

دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست...🌱
بردمش اما قرص قلب میدن بهش  ک من نمیتونم بهش بدم بخورخ چون امتحاناشه

قرصايى كه دكتر ميده رو بهش بده! خب اينطورى كه حالش بد ميشه و خدا نكرده بدتر ميشه!

👥آدماییکهبهاندازهشمع🕯همروشناییندارنروماهِ🌙زندگيتوننكنين..!

خب خودت یه سر برو دکتر بگو مشکلم اینکه امتحان دخترم از جونش برام مهم تره.. تورو خدا نکنین این کارو من دوست۲۲ سالم بخاطر یه تپش قلب از دست دادم

خدایا خودت مواظب هدیه ای که بهم دادی باش. الهی امین

من خودم ضربان قلبم اغلب بالاس بیشتر بخاطر اضطراب و بخشیش هم بخاطر نارسایی دریچه قلب که دکترم گفت چیز خطرناکی نیس نگران نباش مطمئنم چیز بدی نیس فقط فشارش چک کن نرمال باشه و برای اطمینان نوار قلب بده اگه مشکلی باشه مشخص میشه 

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻

چ قرصی داده پروپرانول یا کنکور درسته؟  

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻

خب دکتر تشخیص داده دارو داده شما اگه نمیخواستی بدی بخوره حداقل به دکتر میگفتی من تو دوران امتحانات به دخترم دارو نمیدم دکتر عواقب ندادن اون دارو رو واضح میگفت بهتون

ضربان ۱۰۰ تا ۱۱۰ خیلی بالا نیست 

به عنوان کسی که حدودا سن دختر شما بودم متوجه شدم آریتمی دارم می‌گم

درد می‌تونه عصبی باشه و ممکنه برای امتحانات و کنکور باشه 

و تیر کشیدن به گفته متخصص اکثرا درد عصبیه نه قلبی

حتی اگر پزشک تشخیص دادن نیاز به دارو هست بذارید مصرف کنه

بهتره برید برای چکاپ تا کمتر اذیت بشه 

ان شاءالله چیز مهمی نیست 

نوار بهداشتی معطر دیگه چه کوفتیه؟!انگار وسط جنگ تیر خوردی؛ یکی بیاد گلاب بپاشه روت😂 می‌تونم راجع به آریتمی قلبی و پرولاپس طبق تجاربی که در طول بیماری داشتم، کمکتون کنم❤️ 

قرص قلب به امتحاناتش چه لطمه‌ای می‌زنه؟ 

اگر نیاز نبود که دارو نمی‌دادن! 

چه تشخیصی دادن؟ 

نوار بهداشتی معطر دیگه چه کوفتیه؟!انگار وسط جنگ تیر خوردی؛ یکی بیاد گلاب بپاشه روت😂 می‌تونم راجع به آریتمی قلبی و پرولاپس طبق تجاربی که در طول بیماری داشتم، کمکتون کنم❤️ 
2706