2737
2734
عنوان

کیا اختلال اضطراب اجتماعی دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 3475 بازدید | 143 پست
من اگه خودمم مشکل نداشته باشخانوادم با این طور بودنم مشکل دارن

وای حق خانواده منم گیر میدن

من دوس دارم آنلاین خرید کنم اونا نمیفهمن میگن تنبلیت میشه بری جایی 

تو خونه بو گرفتی برو بگرد عموت امده چرا نمیری ببینیش

اقا دوس ندارم درک نمیکنن

(دورنگم)🎴تو مغزم خیلی صدا هس خیلی، تو سرم جنگله             صبح که از خواب پا میشم دلم میخواد کسی نباشه باهام حرف بزنه،میخوام از خونه که میرم بیرون کسی منتظرم نباشه، برگردم دل کسی تنگ نشه واسم،☻️۰ میخوام تنها باشم                                          در من تيمارستانی قصد شورش داره....یخیال پرداز روان           گیاه‌خوار💚 intjفمینیست💜  عاشق علم ونجوم👩🏻‍🚀فیلم باز فیلم خواستی ژانر مورد علاقت رو بگو چندتا بهت پیشنهاد بدم🧸 کیدراما عشقمه :)    من درون دنیای که تو مغزمه زندگی میکنم من صدا های تو مغزم میشنوم که واقعیت نداره من با افرادی که تو ذهنمه خوشحالم من با اشخاص غیر واقعی زندگی میکنم  روزی به مشکلاتی که اکنون رنجم میدهد خواهم خندید...و از پنجره بیمارستان روانی به بیرون خیره خواهم شد:)                       this is måneskin🫀متفاوت باش... مثلا بشین رو تلویزیون مبل ببین
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من نمیتونم با تلفن به جاریم زنگ بزنم با مادرشوهرم سختمه حرف زدم با پدرم برادرم سختمه هم رو به رو حرف ...

عین من

چقدر از خودم بدم میاد

من الان دارم باهاش میجنگم ولی قلبا هنوزم همینم

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
2728
من

داغونم داغون

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
من هیچی خوبم نمیکنه همش تلقینه که خوب شدم  وگرنه تو جمعا از همه استرس میگرم از نگاهشون از قضا ...

آهان من این مشکل رو ندارم 

آگرو فوبیا متفاوت هست 

باید مشاوره مرتب بری 

و احتمالا روانکاوی

یک تاپیک در مورد روانشناس دارم یک صفحه هست همش رو بخون احتمالا بهت کمک میکنه

مینو من دقیقا مشکلم مثل توعه با این تفاوت قبلا چون نمیدونستم دردم چیه برام سختتر بود بعدش که فمیدم دوستم هم در جریان گذاشتم اون کاملا برعکس منه یه آدم برونگرای نترس و فوق العاده اجتماعی گاهی مجبورم میکرد برم رستوران غذا سفارش بدم زنگ بزنم آرایشگاه نوبت بگیرم اولش وحشتناک برام سخت بود الانم برام سخته ولی یه کوچولو اون ترس و اضطرابه ریخته چون یه بار انجامش دادم بیرون رفتن برام سخت بود نشستم گوگل مپ منطقه ام رو قورت دادم از بس چک کردم جایی میرفتم میدونستم ممکنه دوباره برم اونجا تو گوگل مپ ادرسش رو سیو میکردم ک بعدا بدون استرس مسیرم رو بلد باشم

2738

منم خیلی در عذاب بودم.

الان ۴ جلسه مشاوره رفتم،واقعا به کم حالم بهتر شده.

خواستی شماره رو میدم بهت

من دو تا بچه هم دارم،رفتن به مدرسه شون برام خیلی سخته.

منم کلی برچسب خوردم که تنبلم،یه چیزیم میشه و...

همین فردا بگرد دنبال یه مشاور خوب که فزصتهای زندگی رو از دست ندی،از زندگی لذت ببری

کسی دیگه نمیتونه کمکت کنه،فقط میتونیم باهات همدردی کنیم

من با رتبه ی خوب فوق لیسانس قبول شدم اما از ترس مصاحبه نرفتم جلسه رو😓

چقدر منی :))) من حتی با اینکه گواهینامه گزفتم و ماشین هم دارم تا جالا ازش استفاده نکردم چون میترسم ک ...

دقبقا دشمنمون خودمونیم

من دلم میخواد تنهایی برم خرید

چطوری زندگی میکنی من گاهی خودم با خودم مشکل ندارم اطرافیانم اذیتم میکنن

سخته اما بیشتر مواقع جوری شده که اطرافیان مجبورم کردن کارا رو خودم انجام بدم بازم استرس میگیرم ولی چاره چیه کَس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من مجبوریم به خودمون تکیه کنیم هر چند سخت تاکسی و غذا هم از اسنپ سفارش میدم که حرف نزنم ولی خب چه میشه کرد

نشسته ام وسط زندگی صبور ، غمگین ، امیدوار ، خسته و ادامه دهنده و ادامه دهنده...
2706