2737
2734

من اصلاادم حساسی نیستم که چرابه فلانی دادی اینقدردادی به اون اونقدردادی،ولی اینادیگه شورشودراوردن،برادرش الکی میادپیش شوهرگریه میکنه که من پول ندارم بچه هاموببرم دکترپول ندارم فلان چیزوبخرم،شوهرمم خرترازخر،یاخواهرشوهرم به بقیه خواهربرادراش گفته بهم پول قرض بدید هیچکس نداده جزشوهرمن

یامادرشوهرم خدابالای سرشاهده که چقدررررطلاداره دخترش توعروسی بهش میگفت لوستر،بعداونروز برگشته به شوهرم میگه ماپول نداریم ازمغازه نبات خریدیم حساب کنیم

اینم بگم پدرشوهرم ازچندجاحقوق داره هم چندتامستاجر

برادرشوهرم کارمنده 

خواهرشوهرم هم برای ساخت خونه همسرش پولوخواسته

بخداکه من راضی نیستم بچه من مریضه معلوم نیست ایندش چی میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب با جناب شوهر حرف بزن این دیگ چجورشه. حالا زن ی تخمه ببره خونه باباش هزارتا اخم و تخم میان😑

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡
2731

عزیزم توام یاد بگیر همین جوری شوهرت تیغ بزن چون لیاقتش همینه برای خودت و بچه پس انداز کن

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
خب با جناب شوهر حرف بزن این دیگ چجورشه. حالا زن ی تخمه ببره خونه باباش هزارتا اخم و تخم میان😑

بخدامیگم میگه خواهرمه مادرمه داداشمه بتومربوط نیست،ناراحتی خوش اومدی

2738

خب عزیزم توام بچه رو بزا. برو ببینم ی هفته بچه رو براش جمع میکنن

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
بچم معلوله هم ذهنی هم جسمی کتکش میزنن

عزیزم کسی بچه اینجوری کتک نمیزنه 

ولی جمعش نمیکنن 

ب شوهرت میگن برو بگو زنت بیاد ما نمیتونیم 

بعدم شوهرت باید خودشو آدم کنه

وا . بهش بگو خب منم زنتم. وقای هنوز به این بلوغ نرسیدی(لبته ببخشیدا عزیزم) که نفقه زن واجبه ولی کمک به خانواده مستحب،برای چی زن گرفتی 

بگو باید اول باید منو تامین کنی 

عه خوش اومدم؟ فردا تشریف نامبارکتو ببر دادگاه مهریه و نفقه و اجرت المثل رو بزن ب حسابم بعد خودتم تحویل خار مادرت بده😒

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡