2733
2734

اره سمانه سلطانی احمق زشت 

بهم گفت چون خنگی ازت خوشم نمیاد

خودش زشت عالم بود ولی به من گفت مثل سومالیاییا میمونی ...خیلی حرفای دیگه

ان شاءالله یکی پیدا بشه صدبرایر این حرفا رو بهش تحویل بده ان شاءالله همیشه دلشکسته باشه به حق این اذان 

ادب تو =با شخصیت تو ....آدم با شخصیت حرفی نمیزنه که ارزش و شعور خودش رو زیر سوال ببره   

متنفرم از کسایی که حرفهاشونو با بی سلیقگی کامل رو زبون میارن بعد میگن ما شوخی کردیم

ریدم تو اون شوخیت

دهن مردم رو میشه بست ولی دهن دوستانی که کامپوزیت کردن رو خیر  اگر میخوایی کسی عاشقت بشه فقط بزن تو برق.کلا تو برق باش.تضمینی جواب میده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

روز عروسیم پسرعمم ک خواستگارم بود اومد گف وای چقد زشتو چاق شدی باکلی ارایش منم گفتم نگاه ب مادر و عروس خودت بکن حرف نزن یکیم چن ماه پیش وقتی بچم فوت شده بود زنداییم اومد پیشم برگشت گف دختر من ی بچه داره انقد خوشگله وتپل بچه دارشدن عرضه میخواد هرکس نمیتونه سکوت کردم ولی ب خدا سپردمش😊

خداوند هر قلب محزون  و هر بنده شكرگزار را دوست دارد..♥️  میشه واسه نی نی کوچولوم صلوات بفرستید سالم بدنیا بیاد🥰

بچه خواهرم وقتی ورق بازی میکردیم میگفت تو خیلی خنگی 

اخه همشون تقلب میکردن من نه دوس داشتم از هوشم استفاده کنم مزه بازی به استفاده از هوشه نه برنده شدن 

واقعا ناراحت میشدم 

ولی یه بار بهش گفتم من خنگ نیستم فقط قالتاق نیستم مث شما دوس ندارم تقلب کنم 

2731
خوشبحالت من نمیتونم بگم

وا چرااا من نگم که میترکم وقتی بهت توهین میشه دلت و میشکنن توام همون کار بکن باهاش تا بفهمه حق نداره هر زری دلش خواست میتونه بزنه و خودش بی نقص و بی عیب و ایراده

😂😂

خنده نداره ک کلی حرص خوردم منم برگشتم گفتم همه چیم حرف درست نکنین ب شوهرمم گفتم اصن تمیز نکن همون جور پاشو تو خونه راه برو بزار همه جا نون بشه 

خونه مادرشوهرم بودیم اونم خفه شد خفه شه الهی 

اره سمانه سلطانی احمق زشت  بهم گفت چون خنگی ازت خوشم نمیاد خودش زشت عالم بود ولی به من گفت مث ...

خدانکنه نازم 

اینجوری نگو فداتشم ، هیچوقت نفرین نکن همیشه بگو خدایا انقدررررررر موفقم کن جبرانه همه اون حرفا بشه

منم‌گنهکار و ب دل عشق علمدار 💚 من از شلوار نود و پاره پوره رسیدم ب چادر ، فهمیدم چادر یادگار مادرم زهراست ، شاید تو تابستون گرمم بشه ولی می ارزه ب ی لبخند مهدی فاطمه س 💚 من با چادر هم همون دختر لاکچریه قبلی ام ، منتهی خودمو از چشمای هرز پوشوندم💚
روز عروسیم پسرعمم ک خواستگارم بود اومد گف وای چقد زشتو چاق شدی باکلی ارایش منم گفتم نگاه ب مادر و عر ...

الهی اینجور ادما از زمین و زمان کاری نشه براشون کرد درد و بلا بریزه سرشون

اره وقتی چاق بودم خیلیا مسخرم کردن

حتی ی بار داشتیم میرقصیدیم ی عالمه مسخرم کرد یکی:)

هیییج وقت نمیبخشمشون

دیگه پشت کنکوری نیستم دانشجوی رشته جغرافیا🤩مهندس آینده'فاطمه ام.18سالمه .  اگه دوست داشتی برای بابام دعا کن🥰سیاه قلم کار میکنم❤بافتنی میبافم🧡میخوام در آینده آموزش مجازی سیاه قلم رو شروع کنم😊با هزینه ای که همه بتونن شرکت کنن.کاربری دست ۳تا دوسته🫶

زیاد برام این اتفاق میفته و منم ماااااااااااست 😑دلمم میشکنه اما چاره ای ندارم 💔

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
خدانکنه نازم  اینجوری نگو فداتشم ، هیچوقت نفرین نکن همیشه بگو خدایا انقدررررررر موفقم کن جبران ...

همه رو بخشبدیم‌

این کثافت رو نمیتونم ببخشم 

چون چندبار بهش رفتارشو گوشزد کردم بدتر طلبکار شد و گفت خوب کردم ....

محاله یادم بیافته و نفرینش نکنم ....

یه جاری گیرش بیافته افعی زشتی قیافشو بروش بیاره دلم خنک شه 

هیچ وقت نمیبخشمش 

ادب تو =با شخصیت تو ....آدم با شخصیت حرفی نمیزنه که ارزش و شعور خودش رو زیر سوال ببره   
اره مثلا امروز سر ناهار شوهرم رو شلوارش نون بود گفتم بتکون نریزه زمین دیگ مادرشوهرم ب شوهرم گفت ععع ...

خب مادر شوهرت احساس کرده با حرف شما تربیتش زیر سوال رفته اینو گفت تا به شما بفهمونه که من به بچم میگفتم چطور باید باشه اما اون نمی‌فهمه....شما به دل نگیر مسئله خاصی به نظر نمیاد

همه رو بخشبدیم‌ این کثافت رو نمیتونم ببخشم  چون چندبار بهش رفتارشو گوشزد کردم بدتر طلبکار شد ...

ببخش این رو هم تا خدا بزرگیتو زبونزد خاص و عام کنه فداتشم 

ارزشه اینهمه حرص خوردن نداره اونم تویی ک معلومه قلبه مهربونیت داری😍

منم‌گنهکار و ب دل عشق علمدار 💚 من از شلوار نود و پاره پوره رسیدم ب چادر ، فهمیدم چادر یادگار مادرم زهراست ، شاید تو تابستون گرمم بشه ولی می ارزه ب ی لبخند مهدی فاطمه س 💚 من با چادر هم همون دختر لاکچریه قبلی ام ، منتهی خودمو از چشمای هرز پوشوندم💚
2706