2752
2734
عنوان

امروز دیدم یه خانم متولد ۶۴ با یه پسر متولد ۸۰ ازدواج کرده بود

| مشاهده متن کامل بحث + 741 بازدید | 55 پست
یه سوال     اگه جای خانوم و آقا عوض میشد و آقا متولد ۶۸ بود هم اینقدر تعجب میکردین؟   ...

هردوتاشون خوب نیست همینجور که واقعا ادم از ازدواج مرد سن بالا با یه دختر بچه تعجب میکنه.

اینم مثل اونه فرقی نداره

❤️‍🩹 I`m ok                                                         

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

والا الان خانمه از مادرشوهرش بزرگتره

حالا الان دارن زندگی میکنن؟

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
یه سوال     اگه جای خانوم و آقا عوض میشد و آقا متولد ۶۸ بود هم اینقدر تعجب میکردین؟   ...

اگر ۴ سال بینشون بود که خوب بود 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5285114/%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%88-%d9%be%d8%b3%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c
آره واقعا  بی پولی بد دردیه

دیروز آرایشگاه بودم خانم آرایشگره ی پسره ۱۸ ساله داره میگفت دیروز جاریم که ی دختر ۲ سال از پسرم بزرگ تر داره بهش گفته زود باش بیا دخترمو عقد کن تا اگه رفتی سربازی جای دور نفرستنت . حالا پسره هم درس می خونه ها 

آرایشگره میگه منو شوهرم هاج واج مونده بودیم نتونستیم خرفی بزنیم  😂😂

هردوتاشون خوب نیست همینجور که واقعا ادم از ازدواج مرد سن بالا با یه دختر بچه تعجب میکنه. اینم مثل ا ...

قطعا

موافقم

ولی بیاین قبول کنیم که متاسفانه اون خیلی عادیه برای مردم

رَهِ آسِمان دَرون است .... ☁️                                                   
حالا الان دارن زندگی میکنن؟

دیه آره زندگی میکنن اینجوری من دیدم همه کار خانمه می‌کرد  پسره فقط اونجا نشسته بود تو گوشیش بود 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5285114/%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9-%d8%ad%d8%b0%d9%81-%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%88-%d9%be%d8%b3%d8%aa-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%af%d8%b1%d8%ae%d9%88%d8%a7%d8%b3%d8%aa%db%8c
قطعا موافقم ولی بیاین قبول کنیم که متاسفانه اون خیلی عادیه برای مردم

ولی واقعا البته از دید من مرد چون دورتر به بلوغ فکر میرسه باید بزرگتر باشه من تازه با همسرم متولد یکسالیم ولی کلی اختلاف فکری داریم وای بحالی تفاوت سنی های نجومی مثل این دیگه

❤️‍🩹 I`m ok                                                         
2706