2733
2734
عنوان

یه روز یه نفر ی حرفی بهم‌زد..

259 بازدید | 25 پست

خ ناراحت شدم و لیلشو هم‌نفهمیدم ..

باعمم خیلی صمیمی بودیم..من تازه نامزد کرده بودم‌ حالا نامزدم قیافش خ خوبه قدبلنده اخلاقی خیلی مودبه وقتی مثلا صحبت میکنه ادم کیف میکنه یعنی مشخصه ک ی شخص تحصیل کرده و...هست خلاصه عمم به من گفت ما (یعنی کلا مادربزرگم اینا اخه خ باهاشون صمیمی بودم)خیلی دوست داشتیم تورو به ی آدم بهتر بدیم..من خ ناراحت شدم الان ۴ سال از اون موقع گذشته و نمیدونم چرا این حرفش یادم نمیره الان من زندگیم عالیه(خونه داریم ماشین داریم و‌‌‌..) شوهرم همه جوره عالیه خانوادش واقعا فوق العاده هستن خلاصه همه حسرت زندگی مارو دارن  خودشم میدونه اینارو عمم ولی اون موقع هم نامزدم هیج مشکلی  نداشت نمیدونم چراااین حرفو زد بنظرتون ی بار بهش بگم چرا فلان روز اون حرفو زدی؟؟

خدایا من بهت اعتماد دارم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

خب شاید از نظر اون لیاقت تو خیلی سرتر از این اقا بوده .

بی خیال .‌مهم نباشه برات

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

حالا یه چیزی گفته چرا باید یادآوریش کنی که بخواد حرف یا عیبی درمورد همسرت بگه؟؟؟؟

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
الان نظرتو دارجع به شوهرت بپرس، اگه چیزی گفت جواب بده، حرف چهارسال پیشو جلو نکش

اصلا نظرش برام مهم نیس یعنی مشخصه من بپرسم میگ میخای پز بدی

خدایا من بهت اعتماد دارم🙏
2706