2737
2734
سلام خانما باورم نمیشه یعنط اصلا باور کردنی نیست یادمه چند وقت پیش برام ثمنو اوردن یعنی اشکم دراومد وزدم زیره گریه گفتم یا زهرا تاشهادتت من خبر از بارداریم بدونم این ماه یعنی روحو روانم تو بارداری بود یعنی افسردگی گرفتم از بس دعا و گریه زاری کردم اصلا هم دلم نمیخواست خونه تکونی کنم ندون من باردار بودم دلم ب کار نبود تااینکه این دوروزه توتمیز کردن اشپزخونه بودم که دیدم دلو کمر درد دارم اما پریود نیومد امروز ببی چک زدم مثب بود تند سریع رفتم پیش بسوی ازمایشگاه گفت ۷.۳۰شب امادست باهزار اناانزلنه راظیش کردم تلفنی جواب بگیرم وقتی زنگ زدم گفت مثبته بتات بالای ۲۵۰ و ۳۳روز از اولین روز اخرین پریودم میگزره بنظرتون کمه یانه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

#ختم_مجرب ختم صلوات روز دوشنبه با ۷۴ ریگ جهت حاجت تخلف ندارد. روز دوشنبه زیر آسمان ۷۴ عدد ریگ برچیند، سی و هفت دانه آن به دست راست و ۳۷ دانه به دست چپ. ریگهای دست راست را سمت راست خود گذارد و ریگهای دست چپ را سمت چپ نهد. بعد، دو رکعت نماز حاجت بجای آورد و بعد بر هر یک از ریگهای سمت راست ده صلوات فرستد (بجز ریگ آخر که بر آن شش صلوات فرستد) که مجموع ۳۶۶ صلوات می شود. و بر هر یک از ریگهای سمت چپ ده بار صلوات بفرستد (بجز آخری که شش بار صلوات) بعد، دست به دعا برداشته دعا کند و از خدا حاجت خود را بخواهد، سپس ریگهای اول را در آب روان افکند و ریگهای دوم را همانجا در زمین دفن کند. این ختم تخلف ندارد. عدد کل ۲۷۸۲ می باشد اگر در یک مجلس انجام شود بهتر است و می شود چند نفری نیز آن را انجام دهند. ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ 👋دعا و اذکار الهی👋 🕊 @Monajat1 🕊
2731
خانما من این ماه این نمازو خوندم متوسل ره حضرت زهرا شدم ویتامین ای خوردم واز مامانجونم که فوت شد خواستم واسم دعا کنه همه اینا باهم دست بدست شدن تامن بعد از سه سال باردار بشم
2738
2706