2752
2734
عنوان

کار با گوشی میخوای بیا

186 بازدید | 9 پست

استخدام دو نیرو جهت نوشتن متن برای پست های اینستاگرام (نمونه در پست بعدی ارسال میشه) 

متن ها در زمینه کنکور پس لازمه که درمورد کنکور اطلاعاتتون به روز باشه

حقوق ماهانه ۹٠٠

برای ثبت نام نیاز به پرداخت هزینه نیست

جهت تمایل به همکاری خصوصی پیام بدید

متن نمونه👇🏻👇🏻

1️⃣مشکلی که خیلی از بچه ها درگیرش هستن ترس از تست زدنه

نه که تست زدنه ترس داشته باشه، وقتی برمیگردن و با پاسخ ها مواجه میشن میبینن که تعداد زیادی از تست ها رو غلط پاسخ دادن و اینجاست که خودشون رو میبازن و میگن نمیتونیم تست بزنیم 

2️⃣یکی از دلایلش میتونه روش غلط مطالعه باشه

مثلا مطالعه زیست و ریاضی با یک روش، ممکنه عدم رعایت این نکته باعث شه که شما توی تست زنی نتونی قوی عمل کنی و خیلی تسلط به تست زدن نداشته باشی 

3️⃣زمان درستی باید برای تست زدن داشته باشی 

خیلی از بچه ها دوست دارن که زودتر تست بزنن ببینن تست زدن چجوریه مثلا دانش آموز میاد یه دور سطحی کتاب رو میخونه بعد انتظار داره که تست هاشم بزنه طبیعتا نمیشه

4️⃣تست هاتون رو مارک دار کنید

مثلا ۲۰ تا تستی که از یه مبحث انتخاب کردین، اون سوال هایی که اشتباه حل کردین رو به دوقسمت تقسیم میشن 

5️⃣یکی سوالهایی بودن که اصلا بلد نبودید

یکی هم اونهایی که نکته تست بلد بودید اما اشتباه حل کردین به دلیل حواس پرتی یا هرچیز دیگه ای

6️⃣همه سوالات غلط رو نشانه دار کنید

این تست های نشان دارشده باید مرور و تکرار شه خب هی باید از هر مبحث تست و مرور بزنین دیگه ،برمیگردین از این تست های نشانه دار دوباره تست میزنید این قدر این مرورشون رو انجام میدین که دیگه تو اون مبحث خاص نکته ای نمونه که برای شما غریبه باشه

میشه یکم بیشتر توضیح بدین ؟ متن از خودتونه و فقط باید تایپ کنه  یا باید خودش متنو بنویسه راجب موضوعی ک میگین ؟ چون میگین اطلاعتش به روز باشه 

مثل شیشه باش هر کی شکستت ببرش ___ یـܘ ܝ‌وܝ̇‌ ܣـܩـࡅ߳ـوܝ̇ߺـو ܩیܦ̇ܝ‌وܢܚ݅ܩܢ ܢܚ݅یܝ‌ܭߊ‌ܭߊ‌ئو ܩیـܟܿܝ‌ܩ:)من عجیب نیستم من یه نسخه محدودم🤍 ߊ‌ࡅ߭ܧܥ‌‌ ࡅ߳ࡐ‌ ܥܼܥ̇‌‌ߊ‌ܢ̣ܨ ࡐ‌ߊ‌ܢܚܩܢ ܭܘ ܝ݆ߺܝ‌ࡅ߳ߺߺܙ ࡅ߳ࡐ‌ ܩࡅ࡙ܢܚ݅ܘ حࡐ‌ߊ‌ܢܚܩܢ ܢ̣ܣࡅ߳ߺߺܙ ܩࡍ߭ ܢܚ݅ܥ‌‌ܩܢ ܥ‌‌ܝ‌ܭَࡅ࡙ܝ‌ ࡅ߳ߊ‌ࡅ݅ߺࡅ࡙ܝ‌ࡅ߳ߺߺܙ ܝ‌ࡐ‌ ܧܠܢ̣ܩܢ ࡅ߭ܩࡅ࡙ܢܚ݅ܘ ܭࡅ߭ܥ‌‌ ߊ‌ࡎܠߊ ߊ‌ܝ̇‌ࡅ߳ߺߺܙ ܥ‌‌ܠܙ ࡅ࡙ܘ ܩܫ̇ܝ‌ࡐ‌ܝ‌ ܢ̣ܨ ܭܠܘ ࡅ߭ܭَߊ‌ܘ ܧܠܢ̣ܚ݅ࡍ ࡅ࡙ܘ ܥ̇‌‌ܝ‌ܘ ܢܚ݅ܥ‌‌ܘ ܢܚ݅ܥ‌‌ܘ ܩܨ ܥ‌‌ࡐ‌ࡅ߭ܨ ܩࡍ߭ ߊ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ࡅ߭ܢ̣ࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ ܥ‌‌ܠܙ ࡐ‌ ࡅ߳ܫ̇ࡅ࡙ࡅ࡙ܝ‌ ܝ‌ܦ̇ࡅ߳ߊ‌ܝ‌ܚ݅ࡍ ܟܿࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ ܩࡐ‌ࡅ߭ܥ‌‌ܩܢ ࡅ߳ࡐ‌ܨ ܭߊ‌ܝ‌ܚ݅ࡍ ߊ߬ܟܿܘ ܩࡍ߭ ߊ‌ࡎܠߊ‌ً ߊ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܢܚ݅ܭܠܨ ࡅ߭ܢ̣ࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ تو خودتو داری نمیدونی نداشتنت یعنی چی :)!                                                          به غم کسی اسيرم که ز من خبر ندارد 🤍 گاهی وقتا احمقانه‌ترین و دست‌نیافتنی‌ترین رویاها و ایده‌ها می‌شن نقطه پرتاب تو....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نه عزیزم کار تایپ نیست بله خودتون متن رو باتوجه به موضوع مینویسید

خب من اطلاعاتم زیاد و به روزه نه فقط راجب کنکور راجب درس های هر رشته و طریقه خوندن و .... چون یمدت کار مشاوره انجام میدادم و کاملا راضی بودن اونایی ک بهشون مشاوره میدادم فقط اگه میشه شما یکی دو تا موضوع بگین من آزمایشی می‌نويسم براتون ببینین چطوره اگه از نظر شما اوکی بود من میتونم باهاتون همکاری کنم 

مثل شیشه باش هر کی شکستت ببرش ___ یـܘ ܝ‌وܝ̇‌ ܣـܩـࡅ߳ـوܝ̇ߺـو ܩیܦ̇ܝ‌وܢܚ݅ܩܢ ܢܚ݅یܝ‌ܭߊ‌ܭߊ‌ئو ܩیـܟܿܝ‌ܩ:)من عجیب نیستم من یه نسخه محدودم🤍 ߊ‌ࡅ߭ܧܥ‌‌ ࡅ߳ࡐ‌ ܥܼܥ̇‌‌ߊ‌ܢ̣ܨ ࡐ‌ߊ‌ܢܚܩܢ ܭܘ ܝ݆ߺܝ‌ࡅ߳ߺߺܙ ࡅ߳ࡐ‌ ܩࡅ࡙ܢܚ݅ܘ حࡐ‌ߊ‌ܢܚܩܢ ܢ̣ܣࡅ߳ߺߺܙ ܩࡍ߭ ܢܚ݅ܥ‌‌ܩܢ ܥ‌‌ܝ‌ܭَࡅ࡙ܝ‌ ࡅ߳ߊ‌ࡅ݅ߺࡅ࡙ܝ‌ࡅ߳ߺߺܙ ܝ‌ࡐ‌ ܧܠܢ̣ܩܢ ࡅ߭ܩࡅ࡙ܢܚ݅ܘ ܭࡅ߭ܥ‌‌ ߊ‌ࡎܠߊ ߊ‌ܝ̇‌ࡅ߳ߺߺܙ ܥ‌‌ܠܙ ࡅ࡙ܘ ܩܫ̇ܝ‌ࡐ‌ܝ‌ ܢ̣ܨ ܭܠܘ ࡅ߭ܭَߊ‌ܘ ܧܠܢ̣ܚ݅ࡍ ࡅ࡙ܘ ܥ̇‌‌ܝ‌ܘ ܢܚ݅ܥ‌‌ܘ ܢܚ݅ܥ‌‌ܘ ܩܨ ܥ‌‌ࡐ‌ࡅ߭ܨ ܩࡍ߭ ߊ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ࡅ߭ܢ̣ࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ ܥ‌‌ܠܙ ࡐ‌ ࡅ߳ܫ̇ࡅ࡙ࡅ࡙ܝ‌ ܝ‌ܦ̇ࡅ߳ߊ‌ܝ‌ܚ݅ࡍ ܟܿࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ ܩࡐ‌ࡅ߭ܥ‌‌ܩܢ ࡅ߳ࡐ‌ܨ ܭߊ‌ܝ‌ܚ݅ࡍ ߊ߬ܟܿܘ ܩࡍ߭ ߊ‌ࡎܠߊ‌ً ߊ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܢܚ݅ܭܠܨ ࡅ߭ܢ̣ࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ تو خودتو داری نمیدونی نداشتنت یعنی چی :)!                                                          به غم کسی اسيرم که ز من خبر ندارد 🤍 گاهی وقتا احمقانه‌ترین و دست‌نیافتنی‌ترین رویاها و ایده‌ها می‌شن نقطه پرتاب تو....