2733
2739
عنوان

بیاید کمک ببینم تهش چی میشه

69 بازدید | 9 پست

برادم کلاس هفتم 

یک هفته پیش امتحان آخرش بوده 

چنتا از رفیقانش بیرون مدرسه با یکی از دانش آموزان دعواشون میشه ولی براد  من دخالتی نداشته اون موقع هم مدرسه بوده هنوز خارج نشده بود که متوجه میشه 

حالا پدر پسری که کتک خورده رفته شاکی شده  اسم برادر منم آورده پسرشون به این بهانه که این برادر من رفیقشونه 

حالا بقیه بچه ها رفتن کلانتری عذر خواهی کردم تموم شده  ولی موند برادم اون میگه من وقتی دخالت نکردم چرا شاکی شدن اسممو دادن از کلانتری تماس گرفتن که دوستانه حلش کنیم تموم شده ولی ما گفتیم شکایت کنن وقتی حقی گردن برادرم نبوده چطور قبول کنیم که عذر بخوابم 

حالا اگه از دادگاه  ابلاغیه بفرستن چی میشه؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم اگه مدرسه دوربین نداره.که ثابت شدن سخته مگه کسایی که برادرتون قبل دعواداخل مدرسه بوده بیان شهادت بدن.مگه دعواچقدشدیدبوده؟صدمه بدنی شدن شاکی؟اگه مدرکی بربیگناهی برادرتون نداریدیه عذرخواهی کنیدحل بشه پروسه دادگاه اثبات خیلی تنش توزندگی وروابط اجتماعیتون تاثیربدمیزاره من خودم وکیلم برابعضی چیزاکه درحقم اجحاف شددوسال طول کشیدتاموفق شدم ولی همیشه میگم کاش دوستانه حل میشدیاازاون محل میرفتم کلاازشربایددوربوداینوخواهرانه بهت میگم گلم 

2740
نه هیچیش نشده از منم سالم تره بیخودی شاکی شدن

الکی که نمیشه شاکی شداگه الکی شاکی شده که هیج اگه فحاشی یاچیزدیگه باشه به نظرم ممکنه شاهدصوری ببرن دوستانه حلش کنید

الکی که نمیشه شاکی شداگه الکی شاکی شده که هیج اگه فحاشی یاچیزدیگه باشه به نظرم ممکنه شاهدصوری ببرن د ...

اگه به شاهد سوری هست که ما صدتا میاریم براش اون حوالی هم که دعوا شده همه اشناهامون بودن  مدرسه هم تو محلمونه بیشتر برا خودش بد میشه