2733
2739
عنوان

چیزی که شوهرم برام فرستاده..

454 بازدید | 31 پست

ی کلیپ چند ثانیه ای فرستاده که میگه مردا زنی رو که بهشون ارامش بده روهیچوقت ول نمیکنن

خب چطوری بهش ارامش بدم میشه یادم بدید؟حقیقتا بلد نیستم🥲

خدایا شکرت که منو به همه خواسته هام رسوندی و من خوشحال ترینم،خدایا بهترینم تویی مرسی که همیشه هوامو داری❤️

هیچی هواشو داشته باش

لطفا قضاوت نکنید من مرد هستم و اینجام که بهتر بتونم درک کنم خانومهارو و در زندگی و عشقی که دراینده قراره به خانومم داشته باشم از این تجارب استفاده کنم و راه اشتباه نرم و عشقمو اذیت نکنم با رفتار و سخنانم و غیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مجردم و تحربه ای ندارم ولی

رومخش نباش سعی کن باهاش رفیق باشی

بهش توهین نکنی و غرورشو نشکونی

وقتای میاد سمتت برا حرف زدن راجب جیزی ک ناراحتش کرده پسش نزن همدردی کن باهاش🌱

‏من بوسیدم‌ گذاشتمت کنار، ولی میشه یه بوس دیگه بدی  ؟                                                       سنجابه تو عصر یخبندان به بلوط رسیدش‏من تو عصر ارتباطات هنوز به زید نرسیدم  
2740
مجردم و تحربه ای ندارم ولی رومخش نباش سعی کن باهاش رفیق باشی بهش توهین نکنی و غرورشو نشکونی وقتای ...

مرسیییی😘

خدایا شکرت که منو به همه خواسته هام رسوندی و من خوشحال ترینم،خدایا بهترینم تویی مرسی که همیشه هوامو داری❤️
از چ نظر هواشو داشته باشم؟

بهش فشار نیار ازش چیزای غیر مرتبط نخواه خلاصه همدمش باش درکش کن

لطفا قضاوت نکنید من مرد هستم و اینجام که بهتر بتونم درک کنم خانومهارو و در زندگی و عشقی که دراینده قراره به خانومم داشته باشم از این تجارب استفاده کنم و راه اشتباه نرم و عشقمو اذیت نکنم با رفتار و سخنانم و غیره
مرسیییی😘

فدات

‏من بوسیدم‌ گذاشتمت کنار، ولی میشه یه بوس دیگه بدی  ؟                                                       سنجابه تو عصر یخبندان به بلوط رسیدش‏من تو عصر ارتباطات هنوز به زید نرسیدم  
زنی که غرغرو و قهرقهرو نباشه خود به خود باعث آرامش میشه

من هردوتاش هستم

دوطرفس خب

خوب بله اونم باید همین کارو بکنه

2706