2737
2739
عنوان

بارداری بیاین خانوما

238 بازدید | 5 پست

من بد ۳ سال خودم طبیعی باردار شدم با اینکه تو عکس رنگی نوشته‌ بود هیدورسالپنکس دارم خیلیها میگن با وجود این عفونت طبیعی باردار نمیشن پس چجوری من شدم ولی سقط شد چیکار کنم کیا مثل من بودن؟

خدای تورو نمیدونم ولی خدای من خداییکه به مو میرسونه ولی پاره نمیشه خدا جونم من به قلمت ایمان دارم میدونم هوامو داری پس توکل به خودت انشالله که حاجت روا بشم 🤲🦋😍
نمیشن اگه بشن هم خارج رحمی میشه

ساک حاملگی تو سونوم دیده شد ولی هنوز قلبش تشکیل نشده بود

خدای تورو نمیدونم ولی خدای من خداییکه به مو میرسونه ولی پاره نمیشه خدا جونم من به قلمت ایمان دارم میدونم هوامو داری پس توکل به خودت انشالله که حاجت روا بشم 🤲🦋😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ساک حاملگی تو سونوم دیده شد ولی هنوز قلبش تشکیل نشده بود

خواست خدا بوده حامله شده بودی.. تو این سه ماه خودتو تقویت کن از خدا بخواه دوباره اقدام کن

خدایا خودت مواظب هدیه ای که بهم دادی باش. الهی امین
2728
خواست خدا بوده حامله شده بودی.. تو این سه ماه خودتو تقویت کن از خدا بخواه دوباره اقدام کن

حتی جفت هم داشت دقیقا حق با شماست دوست عزیز مرسی ازاینکه جواب دادین چشم ممنون ایشالله