2733
2734
سلام من یه دختر سه ساله دارم که دیروز ثبت نامش کردم مهد از امروز آوردمش کلاس خودم خانه دار هستم موضوعی که ذهنمو درگیر کرده اینه که بچه ی سه ساله گناه داره هر روز صبح ساعت ٧ بخواد بیدار شه،باید راحت خوابشو کنه به نظرتون اشتباه کردم؟؟؟؟؟
Lilypie Pregnancy tickers
اره زوده . علاوه بر بیماریهایی که میگیره و هر روز مریضه و کلافت میکنه کلا از نظر روحی هم خوب نیست . الان ببرش خانه بازی یا کلاسهایی که نهایت یک ساعت میبریش . 5 سال به بعد بذارش مهد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

راستشو بخای مهد خیلی خوبه و بچه رو اجتماعی بار میاره ولی بچه بنظرم گناه داره از ساعت هفت بیدار بشه تا ظهر چشم انتظار مامان و باباش بمونه من شخصا اگه خانه دار باشم بچمو تا سن پنج سالگی مهد نمی ذارم
پسرم.بهترین آهنگ زندگی من صدای نفس های توست....
2731
من خیلی بچها رو تو مهد دوس داشتم و رابطه نزدیکی باهاشون داشتم هنوزم باهاشون در تماسم ولی دیدم بعضی مربی ها حوصله ندارن بچها رو دعوا میکنن و بچه تو مهد خیلی ب خوراک و لباس دوستاش توجه میکنه
پسرم.بهترین آهنگ زندگی من صدای نفس های توست....
حالا چرا هفت صبح ببریش.شما که خانه داری مهدم اجبار نیست که روزی دو سه ساعت ببرش خیلیم خوبه با بچه ها بازی می کنه . اجتماعی ترم میشه
پادشاهِ جهنم خودت باش ، نه کارگر بهشت دیگران..!                            {{ دختر نازم، به دنیا اومدی و دنیای من شدی  }}