2752
2734
عنوان

کتوتیفن وگایافنزین

1877 بازدید | 75 پست

سلام خانوماپسرم سرماخورده دوسالوچهارماهشع سرفه میکرددکتربهش همزمان کتوتیفن وگایافنزین داده  گوششم عفونت داشت آموکسی کلام داده ازکتوتیفن وگایافنزین هرکدوم ۵سیسی واموکسی هم ۵سیسی پسرم خیلی شیطونه ولی ازوقتی این شربتارومیدم یسره خوابه بنظرتون زیادنیس ۵سیسی واینک نگرانم نکنه اون دوتاباهم ضررکنه هم کتوتیفن هم گایافنزین  گفت کتوتیفن اول بعدقبل ناهاروشام بعدش گایافنزین توروخدابگین خیلی نگرانم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توروخدااگرکسی تجربه مشابه داره بگه 

من اصلا این دوتا شربت رو نمیدم عوارض زیاد داره همون آموکسی کلاو خوبه

شهید ادواردو ( مهدی) آنیلی  متولد نیویورک تنها پسر و وارث میلیاردر مشهور ايتاليايی سناتور جووآنی آنیلی و مادر وی یک پرنسس یهودی و پدرش قدرتمندترین مرد آن‌ کشور بود با تمام اين احوالات خداوند با تاباندن نور هدایت خود بر قلب ادواردو او را به طرف اسلام و سپس تشیع هدایت فرمود، رهیافته ايتاليايی در رشته ادیان و فلسفه شرق از دانشگاه پرینستون ایالات متحده با اخذ درجه‌ دکتری فارغ‌التحصیل شد او بین ثروت بیکران پدر و حقیقت یکی را برگزید و لحظه ای ترديد نکرد و در راه ایمان و عقیده به شهادت رسید 🌷شهید ادواردو ( مهدی) آنیلی: امام  علی  اگر از همه مشخصه های بارزی که دارد بگذریم همین که اولین مسلمان بعد از پیامبر بودند برای ولایت و پیروی کفایت می‌کند 🌷
2731

وزنش چقده ؟ واس من پسرم دوسالش بود ۱۵ کیلو بود بهش دوز بالا داده بود چون عفونتش زیاد بود اموکسی کلاو ۳۲۵ هر ۸ ساعت ۷ سی سی. گایافنرین هم داده بود . کتوتفین نمیدونم چیه واس سرفه هس احتمالا 

عاشقتم خدای خوبم. مرسی که هستی  و خدایی میکنی                                  

من دخترم ۴ سالشه بارها شده کتوتیفن دادم بهش. ۵ سی سی هم میدادم. میخوابید ولی نه خیلی. یه بار خودم آلرژی دادم چون کتوتیفن برای آلرژی هم هست ۵ سی سیش رو خوردم. تا فرداش خواب بودم! اصلا وضعم عجیب شد. همیشه گیجه گیجم میکنه ولی دختر ۴ سالم اصلا در این حد گیج نمیشه!

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
اخه سرفه میکنه 

دکترش رو عوض کن من یادمه دکترش اسپری و بخور داده بود زود خوب شد پسر من خروسک گرفته  بود

شهید ادواردو ( مهدی) آنیلی  متولد نیویورک تنها پسر و وارث میلیاردر مشهور ايتاليايی سناتور جووآنی آنیلی و مادر وی یک پرنسس یهودی و پدرش قدرتمندترین مرد آن‌ کشور بود با تمام اين احوالات خداوند با تاباندن نور هدایت خود بر قلب ادواردو او را به طرف اسلام و سپس تشیع هدایت فرمود، رهیافته ايتاليايی در رشته ادیان و فلسفه شرق از دانشگاه پرینستون ایالات متحده با اخذ درجه‌ دکتری فارغ‌التحصیل شد او بین ثروت بیکران پدر و حقیقت یکی را برگزید و لحظه ای ترديد نکرد و در راه ایمان و عقیده به شهادت رسید 🌷شهید ادواردو ( مهدی) آنیلی: امام  علی  اگر از همه مشخصه های بارزی که دارد بگذریم همین که اولین مسلمان بعد از پیامبر بودند برای ولایت و پیروی کفایت می‌کند 🌷

گایافانتزین برای سرفه و ابریزش هست

کتیوتیفن هم برای سرفه و ضد الرژی هست.

منم زمستون پسرم خیلی سرمامیخورد دکتر میداد.

بخاطر داروهاست ک میخابه.

نگران نباش.بنظرم داروهاشو بده.

برای تمام رنج هایی که میبری "صبر" کن؛صبرداشتن در رنج ها،اوج احترام به حکمت خداوند است.
من اینارو نمیدونم ففط اومدم بگم گموووونم گایا فنزین خلط اوره😁😁

تقریبا 

مخاط رو نرم میکنه اگه بلد باشه که مثل خلط بیرون میده اگه بلد نباشه که قورت میده معمولا باید با آب خورده بشه که تاثیر بهتر باشه 

2706