2733
2734
عنوان

سنجش کلاس اول

1075 بازدید | 35 پست

شرمنده بخدا انقد تایپینگ زدم اخه شب خوابم نمیره،دخترمو سنجشش رد کردن درصورتی که نمره خوبی گرفته فقط به جا مثبت زدن منفی تو سایت زده دوباره باید سنجش تخصصی بشه،فردا برم درستش میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم میشه توضیح بدی از کافینت که نوبت گرفتی چند روز بعد نوبتت شد؟ واینکه چه مدارکی کافینت میخواد تا ثبت کنه برای نوبت دهی؟ و چه چیزایی از بچه میپرسن؟

شرمنده زیاد سوال کردم منم کلاس اولی دارم چون

2740
ببخشید اره همون اعصابم خورده اجی

هوم عیب ندارم عزیزم

منم داداشم موقعی که رفت سنجش گفتن که استثنایی هست وقتی رفت مدرسه استثنا گفتن که اشتباه شده و پسرتون مشکلی نداره دوباره سنجش داد و معلوم شد که اونا اشتباه کردن الان داداشم تیزهوشان میخونه

عزیزم میشه توضیح بدی از کافینت که نوبت گرفتی چند روز بعد نوبتت شد؟ واینکه چه مدارکی کافینت میخواد تا ...

من با گوشی تو خونه نوبت گرفتم ۲۰ روز طول کشید نوبت داد،کدملی شوهرتوبا بچه رو میخاد،سوالاشم راحته اعداد ۱تا۲۰ رنگارو،یه توپ میدن میگن پرت کن،شعر،اشکال هندسی

2706