2737
2739
عنوان

داستان زندگی دختر بدبخت

241 بازدید | 15 پست

پر مشکلاته زندگیم انقد دلم میشکنه که حد نداره .

بابام یه ادم علافو بیکاره ابرومو میبره اینور اونور 

مامان بابام از صبح تا شب دعوا میکنن.

من داداشم هردو مریض عصبی شدیم 

من ۲۳م اون ۱۸

بابام خیلی بی رگه میگم خجالت میکشم ابروم میره بخاطرت میگ بدرک برو بگو بابام اصلا .کو.ن میده انقد اشغاله 

چیکار کنم خستم 

شرایط ازدواجم ندارم الان یکی بهم میگ صبح میمیری بخدا پامیشم میرقصم 

از شدت فشار عصبی کلنت زبان گرفتم 💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد میگن بخاطر بچم طلاق نمیگیرم 

ببینید بچتون چی میشه 

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
2731

سلام عزیزم، میدونم تو شرایط سختی هستی درکت میکنم ولی هیشکی از فردا خبر نداره شاید سرنوشتت یهو تغییر کنه تا امید نشو، خدا حتما هواتو داره، خودت همت کن برو جایی سرکار دستت تو جیب خودت باشه از صبح بیرون باشی کمتر اذیت میشی و میتونی پس انداز کنی، انشاالله یه مرد خوب و خوش قلبم سر راهت قرار میگیره و ازدواج میکنی، هیچ غیر ممکنی وجود نداره زندگیتو از ته دل بسپار به خدا و خودت خوب بمون،

سلام عزیزم، میدونم تو شرایط سختی هستی درکت میکنم ولی هیشکی از فردا خبر نداره شاید سرنوشتت یهو تغییر ...

الان فعلا سرکار نمیرم ولی قرار این هفته برم مصاحبه دوباره

سلام عزیزم، میدونم تو شرایط سختی هستی درکت میکنم ولی هیشکی از فردا خبر نداره شاید سرنوشتت یهو تغییر ...

انقد دعا کردم ولی هیچ اتفاقی نمیوفته 

شبایی بود انقد قلبم درد میکرد میگفتم امشب به صبح نمیرسم 

با همون وضع دعا میکردم .

ولی چرا خدا نشنید یک سال گذشت بخاطر شرایطم دوست پسرم ولم کرد رفت ۱ ساله یه پیام نداده 

الانم با یه پزشک ازدواج قرار بکنه 

بعد دوسال دوستی 

من ذره ذره دارم میمیرم 

از خودم متنفرم حالم بهم میخوره از خودم کاش بمیرم

2740
الان فعلا سرکار نمیرم ولی قرار این هفته برم مصاحبه دوباره

انشاالله موفق میشی، سعی کن انقد خوبیهای خودت زیاد باشه خصوصا از نظر باطن که هیچوقت مشکلات خانوادت واسه کسی به چشم نیاد 

انقد دعا کردم ولی هیچ اتفاقی نمیوفته  شبایی بود انقد قلبم درد میکرد میگفتم امشب به صبح نمیرسم& ...

عزیزم اینطور نگو. حق داری درکت میکنم ولی صبور باش منم خیلی شبها تا صبح گریه کردم خیلی سختی کشیدم تلاش کردم و تو سی و یک سالگی ازدواج کردم. و خیلی خوشبخت شدم خداروشکر. الان دارم روزای روشن میبینم و بعد از اونهمه غم بالاخره خدا کمکم کرد، باور کن یه حکمتی داره همه چی و بعد میفهمی، یکی میاد که همون چیزیه که دلت میخواد 

منم مثل تو 

خیلیییی اذیت شدم از طرف پدرم بخاطر اعتیادش ، جوونی مامانمو گرفت ، نزاشت ی روز خوش داشته باشیم ! ی نفر عاشقم شد و عاشقش شدم ، ب خیال خودم میگفتم ازدواج میکنم و از دست کارهای بابام راحت میشم ، تو پوست خودم نمیگنجیدم از خوشحالی ک قراره بهش برسم و زندگیم آرامش پیدا کنه ولی چند ماه پیش ک اومد خواستگاریم بابا همه چیو بهم زد ، منو کتک زد ، بیرونم کرد از خونه ، عشقمو هم بیرون کرد آخه تا کی قراره تاوان کارهای اونو ما بدیم خدایاااااا خیلی خستم 😓 دعا کن منم بمیرم 

چشم ها عاشق میشن،ریه ها تاوان پس میدن:))
عزیزم اینطور نگو. حق داری درکت میکنم ولی صبور باش منم خیلی شبها تا صبح گریه کردم خیلی سختی کشیدم تلا ...

ببخشید دعای خاصی خوندی ؟ یا گناه نکردی چطور شد ک ازدواج کردی