2733
2734

تاحالا ۶تا دکتر عوض کردم مطب ها طبقه دهم بدون اسانسور صندلی پلاستیکی غیربهداشتی بی نظم بی منشی پولکی بدون جواب یه نفر نه ازم شرح حال گرفته نه چکاب مینویسن برا بارداری نه به فکرچاقی واضافه وزنت هستن نه خودت و بچت واقعا خسته شدم همه هم متخصص کلی هم ویزیت دادم همه مطرح خبرمرگشون.مساعد که سونومو نگا کرد گفت دوهفته دیگه بیا برو عکس رژیم غذایی از منشیم بگیر به همه میگفت همون عکس چ بگیرین بعدش گفت ویتامین d رو قط کن و دولیوان شیر بخور کفایت میکنه!!!!رژیمشم هیچی بجز سوپ و سبزی و میوه ومرغ و ماهی و عدسی نباید بخوری براهمه همین ،بهجت عربزاده رفتم پیرزن نشسته بدون منشی سن و سالش جنتی نه منشی داشت نه تهویه نه کولر صندلی پلاستیکی گذاشته لجن بسته ازکثیفی همزمان ده نفرمیرن تو درحینی که تورو صدا زده نوبتته زنگ میزنه تلفنی استعلام دفترچه هارو میگیره دونفرو میفرسته اتاق یادش میره بره بخدا ده نفرمث گاو میان تو نوبت میگیرن بازم زنگ میزنه استعلام میگیره حتی سیستم هم نداره گوشش هم نمیشنید اخرم یه قرص نوشت دید خیلی شلوغه بازم گفت دوهفته دیگه بیا برا چکاب بااینکه اولش گفت چکاب باید بشی!!!!بگم بیست نفرتو بودن دروغ نگفتم 

رضوان بیات و رفتم سه طبقه بالا بااینکه استراحت مطلقم حوزه علمیه همه نشستن مث سیرک نگا میکنن منشیش دسترسی به بیمه ها نداره سیستم خراب پرخاشگر ازساعت۳ونیم مارو کشونده مطب میگه ۲۵ نفر قبل ازشما هستن!!!حتی جای نشستن هم نداشتن و منی که تلفنی نوبت گرفتم و کلی پله اومدم بالا نمیتونه حتی بیممو ثبت کنه فقط و فقط ازتون خواهش میکنم گول اینترنت و کامنتا رو نخورین اینا همشون پولکی و احمق وبیسوادن یه ماما برای مراقبت انتخاب کنید براشون مهم نیس بچه اولته استرس داری جوونی تحصیل کرده ای وقت بزارن بعنوان پدرومادر براخودت و همسرت توضیحات لازم بدن پرونده تشکیل بدن متخصص و این همه بی درو پیکری واقعا فقط براهمدانه همه پیرن ادم زهره ترک میشه بااینا بره زایمان همه مردن فقط جسمشون زندست متاسفم برااین شهر که همه چیزش همینه یه فکری بحال خودتون کنید پولاتونو ببرید خرج خودتون و بچه کنید و زیرنظر ماما باشید تازایمان دست این احمقا نریزید که اعصابتونم خورد نشه و تو ذوقتون نخوره

روز به روز با آدما غریبه تر ..بدونِ حس:)

قربونت کجا تحقیق کردی این بوده اوضاع

دکتر مینو صفا کیش برو همه چی عالی

خودش جوون و کاربلد

مطبش تمیز و شیک

دو تا منشی

یه ماما کنار دست خودش

با اخلاق و مهربون

ربیعی رو بگم بهت میگه پیره

این استاد همه ی اونا بوده دیگه بدون سنش چه قدره

ولی تجربه داره

من خودم هر کی با مشکل باشه بارداریش میگم برو پیشش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام والا در خصوص دکتر زنان،من خودم الان دارم تحقیق میکنم که کی خوبه؟زیر نظرش باشم.یکی از دوستانم پیش مینا عظیمی و خیلی راضی بود و میگفت خیلی وقت میذاره اما خودم به شدت شهره علیمحمدی رو قبول دارم فقط از شلوغی مطبش میترسم