2733
2739

وقتی میخوام بخوابم اون لحظه که چشامو میبندم میگم چی میشد دیگه بیدار نمیشدم

یا  وقتی یه چیز تیز مثل تیغ یا هر چیز دیگه رو میبینم تو ذهنم میاد که کاش میشد با این کار خودمو تموم میکردم

یا وفتی یکی میمیره میگم کاش من به جای اون بودم

این فکرا داره اذیتم میکنه به نظرتون من چمه؟

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

منم مث تو 

کمی سکوت در این جهان پر هیاهو... من یه درونگرای احساسیم یه Infp و توی دید من همه جا غیر اتاقم یا خاکستریه یامشکی!!!زندگی پر اتفاقای غیر قابل پیش بینیه پس توام همیشه غیر قابل پیش بینی باش و یه ورژن جدید از خودت نشون بقیه بده  وزن فعلی°• ۴۳  وزن هدف  اول •°۴۹ وزن هدف دوم•°۵۵    وزن هدف سوم ۶۳   شروع از ۱۸~۱۹ .۱۴۰۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نگو

دست خودم نیست تو ذهنمه

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

زیاد بیکار میمونی؟ دغدغه و مشغله ذهنی داری؟ خوابت هم آشفته اس؟ رابطه ات با خانواده و عزیزانت چطوره؟ نگرانی خاصی داری؟ 

حتی یک‌درصد یکی از اینا باشه دلیلش همینه

♥️💚💜فقط‌ تویی که میتونی خودتو نجات بدی💜💚♥️
2740
منم مث تو 

از این همه تصور مرگ دیگه نمیدونم چیکار کنم

خدانکنه چون مشکلی برات پیش اومده وخیال میکنی ته خط رسیدی ولی توکلت ب خداباشه قوی باش بازندگیت بجنگ مرگم به موقع خودش میادسراغمون

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Dunyada olumden baskasi yalan

منم کم و بیش اینجوری ام... ولی از طرفی کلی از آرزوهام مونده.  به نظرم خدا بدون اینکه اون آرزو ها رو برام نکنه خاطره نمیبرتم پیش خودش

میخوام از احسان براتون بنویسم... آخ احسان فدای اون چشای عسلیت بشم😍دیگه تو نینی سایت معروف شدی کاربرا ازم میخان امضامو کامل کنم 😌🤣
افسردگی گرفتی . لعنت بر شیطون 

هیچوقت خودمو نمیکشم

ولی این تصور که وفتی یه چیز تیز میبینم همش تو ذهنمه

2706