2737
2739

حدودا ۶ ماه و نیممه تا حالا ۸ کیلو اضافه کردم ولی اصلا سایزم تغییری نکرده باسن دور ران بازو ها ساق پا هیچکدوم تغییر نکرده فقط سینه هام یکم بزرگ شده و شکمم  پس این ۸ کیلو مال چیه؟ شماهم اینطور بودین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حجم خون اضافه شده،مایع امنیوتیک،جنین،جفت و...

من پنج ماهمه سه کیلو اضافه کردم تقریبا

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2731

من تقریبا از یکی دوروز بعد تخمک گذاریم ترشحات سفید کرم مانند ابکیم هست بدون بودارم درد نوک سینه هم دارم الان ۱۰روز از تخمک گذاریم گذشته بنظرتون این ترشحات علائم بارداریه؟تست بزنم زوده ؟

2738
دختره

گریم میگیره .

خدایا خودت کمکمم این هنه وزنمو اوردم پایین بخوام ۸ کیلو اضافه کنم سکته میکنم . میتونم به تغذیه خودم برسم تا انقدر اضافه وزن نگیرم

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 
 گریم میگیره . خدایا خودت کمکمم این هنه وزنمو اوردم پایین بخوام ۸ کیلو اضافه کنم سکته میکنم . ...

بستگی به بدنت داره فک کنم واسه هر کسی متفاوته ولی مجازش تا ۱۲ کیلوعه که اضافه بشه من قبل بارداری ۵۵ با قد ۱۷۰ بودم تقریبا لاغر الانم ۶۳ ام البته فک کنم مولتی ویتامین هم وزنو ببره بالا

بستگی به بدنت داره فک کنم واسه هر کسی متفاوته ولی مجازش تا ۱۲ کیلوعه که اضافه بشه من قبل بارداری ۵۵ ...

ببین من نفس میکشم چاق میشم استعداد چاقی دارم یه وضع هولناکی

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 
2706