2733
2734

وقتي ميريم خونشون چندوقت يبار 

مثلا داريم باهم حرف ميزنبم يهو در مياد ميگه منم مثل اون مادر شوهرايي كه براي عروسشون جاري ميارن برات جاري ميارما ! برادر شوهرمجرد دارم اخه.

خب بيار اونم بالخره بايد زن بگيره چرا هي ميگي ؟؟فكر كنم كم داره يا فكر ميكنه اينطوري اذيت ميشم ؟ اينم بگم خودش با جاري ومادر شوهرش رابطه خوبي نداره

بگو به سلامتی ان شاءالله کی پس

همش تهدید کی عملی میکنید

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بگو نکنه میخوای برای اون پسرتون زن نگیری. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

میخاد برات ب قول خودشون هوو بیارع تا سو استفاده کنه از رقابت شما با هم ،،گفت بازم،بگو وای چه قدر خوب مامان من با زن عموم رابطه ی عالی داشت ،منم میخام با جاریم همینطوری باشم،،و بعد کلی ذوق کن 

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
2740

دفعه‌ی بعد که این حرفو زد خیلی دوستانه و مودبانه بهش بگو منظورتون رو متوجه نمیشم برادر شوهرم که تا ابد نمیتونه مجرد بمونه دیر یا زود ازدواج میکنه درست نیست هنوز عروس جدید نیومده منو نسبت بهش حساس میکنید از کجا معلوم که دوستای خوبی نشیم.

2706