2752
2734
عنوان

چرا آهم دامن نمیگیره

287 بازدید | 21 پست

سلام بچه ها خوبین هستین درددل کنیم تو زندگی از شیش سالگی خیلی آذیت شدم خیلی هم بی،زبونم فقط بلدم گریه کنم با،زندگیم بازی شد خیلی ازیت شدم ولی چرا آهم دامن کسایی که اذیتم کردن رو  نمیگیره😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من اهم هر میو میگیره خیلیییی پیشرفت میکنه خوشحالم هست

منم اینجوریم گاهی وقتا به خدا میگم نکنه شکسته شدن دلم برای بنده هات ثواب داره که پیشرفت میکنن 😪

عمیقتر بکش  من اهم دیر میگیره مثلا خودم کاملا به خاک سیاه میشینم  تازه طرفم بخاطر یه مسئ ...

خدا خودش هر ظالمی رو نابود کنه بحق امام حسین 😭خیلی خسته شدم خدا

بنظرم خودتونو درگیر اینکه اونا بلایی سرشون بیاد نیاد نکنید .. اگر ناحقی کرده باشن تقاصش رو به شکلهای متفاوت این دنیا و اون دنیا پس میدن.. الان شما بشینی و منتظر دامن گیر شدن اهتون باشی فقط به روح و روان خودتون صدمه میزنه .. هر اتفاقی که تو این دنیا میوفته چندین نفر و خانواده رو درگیر میکنه فقط همون یه نفر نیست..

من پیشنهادم به شما اینه یه گروه بزنید فقط شما باشید و امام زمان .. هر درد دل یا گله یا حاجت دارید یا کار خوب و .. انجام دادید اونجا مطرح کنید .. بعدها که میرید پیامهای گذشتتون رو مرور کنید میگید عههه خواسته هام انجام شدااا.. حتی خودمونم فراموش میکنیم که اونجا چه خواسته هایی داشتیم و وقتی بهش میرسیمم یادمون میره بریم تشکر کنیم 😔

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
بنظرم خودتونو درگیر اینکه اونا بلایی سرشون بیاد نیاد نکنید .. اگر ناحقی کرده باشن تقاصش رو به شکلهای ...

مرسی عزیز دلم حتما این  کارو میکنم فقط امام زمان هست که به داد دلم برسه🥺😭

مرسی عزیز دلم حتما این  کارو میکنم فقط امام زمان هست که به داد دلم برسه🥺😭

من خودمم گروه دارم و خیلیای دیگه هم انجام دادن ،، حالا تجربه یکی از خانمارو که پیدا کردم میفرستم 

ولی خودمو بگم ، من چندتا از چیزایی که گفته بودم تو گروه و کمک خواسته بودم ، راه حلش سر راهم قرار گرفت هم خدا و هم امام زمان کمک رسوندن ،، یکی از خواسته هامم یه شکل دیگه انجام شد یعنی چیزی که تو دلم بود انجام شد نه چیزی که خواسته بودم 

یکیش در رابطه با عذاب وجدانی که داشتم و با همسرم اونطور که لایقش بود رفتار نکردم و همیشه میگفتم کاش با من ازدواج نمیکرد من نمیتونم هیچکسو خوشبخت کنم کاش میتونستم خودمو عوض کنم ولی انگیزه ندارم هیچ راهی بلد نیستم .. تا اینکه راه حلش و انگیزه ش سر راهم قرار گرفت و فهمیدم چقدررر اشتباه داشتم هم خودم و هم اکثریت خانما که همین مشکلاتو داریم و برای همینه تو این سایت همه میان گله و شکایت میکنن شوهرم فلانه پول نمیده توجه نمیکنه و .. چون بلد نیستیم درست همسرداری کردنو.. حالا تا جایی که بتونم به خانما پیشنهاد میدم راه حل مشکلاتشونو .. چون تک خور نیستم 😂💚

دومین چیزی که خواسته بودم فروش خونه بود و پیدا کردن خونه خوب تو یکی از شهرها.. اون خونه هایی که میدیدیم همه ایراد داشتن و پسند نبودن..ما خونه اماده میخواستیم بگیریم ولی

ته دل خودم فلان محل دوست داشتم خونه داشته باشم که با سلیقه خودمون بسازیمش .. این چیزی که ته دلم بود انجام شد یعنی همون سمتا خونه خریدیم و قراره با سلیقه خودمون بسازیم...

بابت همه اون گره ها و مشکلاتی که پیش میومد که نتونیم خونه اماده بخریمم خداروشکر میکنم ،، چون اخرش باعث شدن اون چیزی که دلم میخواست گیرم بیاد 😅😅

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 
من خودمم گروه دارم و خیلیای دیگه هم انجام دادن ،، حالا تجربه یکی از خانمارو که پیدا کردم میفرستم&nbs ...

ایده خرید اون خونه که میگم رو خدا تو ذهنمون انداخت و جور شد وگرنه پول ما انقدر داشت بی ارزش میشد که اگر این خونه رو نمیخریدیم باید فکر خونه دار شدن تو اون شهرو فراموش میکردیم .. خونه خوب منظورمه 

ایده خرید اون خونه که میگم رو خدا تو ذهنمون انداخت و جور شد وگرنه پول ما انقدر داشت بی ارزش میشد که ...

تجربه اون خانم که مدنظرم بود بفرستمو پیدا نکردم چون مطالب تو کانال زیاده و نمیدونستم چه کلید واژه ای بزنم که تجربه ایشون پیدا شه .. ولی خلاصه ش این بود که بعد یه مدت که گروه رو فراموش هم کرده بودن یه روز که دوباره سر میزنن به گروه ، میرن پیاماشونو میخونن متوجه شدن خواسته هایی که مطرح کرده بودن اکثرا یا همش انجام شده بود ،، من اینو خوندم و برام جالب بود خودمم گروه زدم ،، منم بعد چندماه که رفتم پیامای اولمو بخونم متوجه شدم چندتا چیزی که مطرح کرده بودم اوکی شده بودن 😍😍😍😍😢😢😢 و من غافل حتی تشکر درست حسابی هم نکرده بودم

2706