2737
2734

سلام دوستای گلم من الان 22هفته هستم وبارداری سوم هست یه دختر9ساله دارم ویه بچه هم سقط کردم. الان بچم اصلا تکون نمیخوره یعنی من مثل سر دخترم که باردار بودم  حس نمیکنم حرکت هاشو

بعد امروز یه جا بودم ازم سوال کردن حرکت میکنه گفتم نه اصلا حس نمیکنم یکی در امد گف( ببخشید خودمم ناراحتم از این حرفش) گف نکنه از این بچه منگلاس که حرکت نمیکنه😢😢حیلی ناراحت شدم از حرفش 

. میخاستم بپرسم طبیعی که من حس نمیکنم حرکتاشو

زندگی برخلاف آرزوهایم گذشت😔😔افسوس.... ☹️☹️

خب عزیزم الآن تکون هاش که شدید نیست

شاید حس نمیکنی

حرف اون طرف هم خیلی زشت بوده

شهرزاد : اگه دوسش دارین حفظش کنین با چنگ و دندون. چون زمان که می گذره هیچ چیز سخت تر از،از دست دادن کسی نیست که برای از دست ندادنش باید با جون و دل می جنگیدین                                          🥰🥰🥰پای تو که وسط باشدانتظار شیرین می شود …!🥰🥰🥰

وا چقد بی فرهنگ بوده تنبله دیگه داداش منم اینجوری بود تکون نمیخورد دکتر گفته بود تنبله زیاد دوس داره بخوابه و ساکت باشه ماشالله خیلیم باهوشه شاگرد اول کلاسشونه اصلاهم مونگول نیس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وا چقد بی فرهنگ بوده تنبله دیگه داداش منم اینجوری بود تکون نمیخورد دکتر گفته بود تنبله زیاد دوس داره ...

خداراشکر عزیزم  صبح تاحالا با این حرف حالم ریخته بهم ومیگم. نکنه راست میگه بچم. مشکلی داشته باشه😔

گوه خورده گفته به سمت چپ بخاب نفسای عمیق بکش وچیزشیرین بخور حرکت میکنه بعدم استرس داری ازدکترت بپر ...

بله عزیزم میدونم دکتر زنان نیس ولی بلاخره تجربه دارن اینجا

از دکترمم پرسیدم گف هیچ مشکلی نداره وچون یکم شکم داشته از قبل بارداری حرکت هاشو زیاد حس نمیکنی سونو آنومالی هم رفتم گف بچه سالمه

2740