2733
2739

سلام خانوما 

وقتتون بخیر 

میشه طرز تهیه یه سیر ترشی محشر و بگین ؟؟ 

سرکه ی سفید بهتره یا قرمز ؟ 

آب جوشیده ی سرد شده هم میخواد یا فقط سرکه ؟ 

شما شیره ی انگور هم  می ریزین چقدر ؟؟ 

اگه نکته ای هم هست که باید رعایت کنم بهم بگین 

ممنون 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سیرها رو بریز توی سرکه خالی با کمی نمک

شیره هم اگر دوست داری تیره و کمی شیرین بشه بزن

خوشمزگی سیر به مدته نگه داشتنشه حداقل یکی دوسال بمونه خودش شیرین میشه

خدایا هرلحظه شکرت برای تمام نعمت های زیبایی که وارد زندگیم میکنی  

سرکه قرمز و شیره و نمک اصلا آب نمیخواد 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2740

آب نریز فقط سرکه و‌نمک اگه خواستی یه کاسه کوچیک شیره انگور بریز ملس میشه بزار جای تاریک‌خنک حداقل یه سال بمونه

عمری دگر بباید بعد از فراق ما را                                    کاین عمر صرف کردیم اندر امیدواری 

سیر با سرکه قرمز انگور بجشون  چند دقیقه بعد خنک شد از صافی ردش کن سرکه رو بردار خنک که شد با رب انار پودر لیمو عمانی و نمک یه کمی شیره انگور قاطی کن همش بزن سیر ها رو بریز تو همین مخلوط و بریز تو ظرف سرش رو ببند این مدلی فوق العاده خوشمزه میشه و چون با سرکه جوشیده شده بعد ۲/۳هفته آماده خوردن هست 

چرا اینجوری شد 😂😂😂 نه سیر ترشی 

حالم بد شد😬🤦🏻‍♀️😂💁🏻‍♀️

اِگِگِگِگگگگ عَبِ زی✈️.     شما مخالف میکنید و من قار قار میشنوم، شما بی ادبی میکنید و من قار قار میشنوم، شما دشمنی میکنید و من قار قار میشنوم🙆🏻‍♀️

آب نه فقط سرکه و نمک

اگه چندسال نگهش داری خودش شیرین میشه اگه دوس داشتی بزن یکم شیره 

ولی اصلا نجوشون سیر رو چون طعمشو خراب میکنه فقط بذار بمونه

هرسال بریز که برای سال بعدتم داشته باشی و برسه

روزای اول گازشو بگیر بعد درشو محکم کن چسب بزن بذار جای خنک 

قشنگم میدونم به زودی میای و بعد ١٢ سال منو بابا رو خوشحال میکنی😍👸👼  اگه امکانش هست برام دعاکنین😘            خدایا خودت هوامو داشته باش ؛من اونقدرام قوی نیستم،همش وانموده ... خدایا شکرت♡باورم نمیشه بعد ١٢ سال امروز ٣١ تیر١۴٠٢ بی بی چکم مثبت شد😍 انشالله که آزمایشمم مثبت شه شکرت خدای مهربونم ١ مرداد١۴٠٢ 😍 ایمان دارم که خودت هوامونوداری💚 بچه ها هرکی امضامو خوند بهم بگه برای خواسته دلش نادعلی بخونم و شماهم برای سلامتی نی نیم دعا کنین😘 بچه ها هرکی ازاستان کرمان یااطراف هست و مشکل ناباروری داره بهم بگه ادرس دکترم بهش بدم دکترطب سنتیه کارش عالیه
2706