2737
2734
عنوان

مهمون دارم لطفا بیاین

100 بازدید | 13 پست

خانما اخر هفته مهمون دارم ۱۵نفر ما یکی دوبار تو سال جدید رفتیم اونا چون ما نوزاد داشتیم از ترس مریضی نیومده بودن حالا دعوت کردم عیر از غذاهای تکراری مهمونیا مثل قرمه قیمه زرشک پلو چی پیشنهاد میدین درست کنم

به نظرم ماهي و چلو گوشت  دركنارشم لازانيا 

يا ته چين مرغ و مسما بادمجون و كيك مرغ 

يا جوجه و ماهيچه و توپك سيب زميني 

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😂😂پس کنسل والا الان بخوای مردم بخری اندازه پول همون ببعی میشه

جوجه بگو شوهرت درست کنه که خودت خسته نشی😁😂

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
چلو گوشت برای ۱۵نفر آدم بزرگ و بخور چند کیلو گوشت میخواد

گوشت گوساله حتما باشه كه اش نشه بقولي هر نفر دو تيكه اندازه ليمو ترش زردا كه بزرگتر ليمو كوچولو هستن ميخاد 

به كيليوش رو نميدونم😅😅😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2740
یدونه ببعی میخواد  

نه بابا چه خبره ولي خب از الباقي خورشدا بيشتر ميخاد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بالکن نداریم اپارتمانیم😉

به نظرم مرغ شكم پر بخريد برنجش رو بپز و يه لازانيا هم شيكه هم مجلسي هم ارزانتره هم كم زحمت تر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه بابا چه خبره ولي خب از الباقي خورشدا بيشتر ميخاد 

پس فامیل گوشت خور نداشتی چلو گوشت حد اقل ۵ برابر خورشت گوشت میخواد خیلی کم بزاری ۵ کیلو لخم گوسفندی که میشه ۲۵۰۰ تا ۳ تومن گوسفند متوسط میشه حدود ۶تومن با کلی دنبه وکله پاچه و پوست واستخون و دورریز

پس فامیل گوشت خور نداشتی چلو گوشت حد اقل ۵ برابر خورشت گوشت میخواد خیلی کم بزاری ۵ کیلو لخم گوسفندی ...

چرا اتفاقا اما من هيچ گوشفندي نديدم سه تومن باشه الانه البته همه بالاي٦تومن 

و دركل من هيچ وقت شخصا گوشت نخريدم برا همين اندازه گفتم هر نفر اندازه دو برش پرتقال يا ليمو كامل😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا اتفاقا اما من هيچ گوشفندي نديدم سه تومن باشه الانه البته همه بالاي٦تومن  و دركل من هيچ وقت ...

نگفتم ۳تومن گفتم گوشت لخمش سه تومن درست بخوان متوجه میشی دو برش پرتقال که گوشت خورشته گوشت گوسفند آب میشه برای چلو گوشتم که نمیشه استخوان گذاشت باید ۹۰ درصدش گوشت باشه بعدم چه خبره بخوای برای ۱۵ نفر مهمون فقط ۳تومن گوشت من این غذاهای گرون رو فقط برای خودمون میپزم