2733
2734

بعضی از آدم‌ها فکر می‌کنن شاهزاده‌ هستن، از همه توقع دارن، اون هم توقع‌های بی‌جا!

دوباره بر میگردیم سر مبحث خوابگاه!

خانم ایکس یکی از هم خوابگاهی‌هام هست. خانم ایکس همیشه‌ی خدا توقع داره بقیه به خاطرش کوتاه بیان مثلا سر کولر، بچه‌ها صبح گرمشون بود ولی چون خانم ایکس امتحان داشت و سردش بود باید کولر رو خاموش می‌کرد، اون هم با وجود مخالفت چهار نفر دیگه و وقتی اعتراض بقیه بلند شد گفت چه بی ملاحظه!

حالا همین خانم ایکس بعضی از شب‌ها می‌رفت حموم و باز چون سرش خیس بود کولر رو خاموش می‌کرد و وقتی سر ما خیسه اصلا براش مهم نیست و چون گرمشه باید کولر روشن باشه. خانم ایکس هر وقت از بیرون میاد برای خودش کولر روشن می‌کنه و اصلا براش مهم نیست که ممکنه کولر بسوزه!

خانم ایکس وقتی بقیه خوابن سر و صدا می‌کنه ولی وقتی خودش خوابه جیک هیچکس نباید در بیاد.

صبح جمعه بنده چند مرتبه به خاطر خانم ایکس از خواب پریدم چون در اتاق رو باز گذاشته بود و داشت با سر و صدای زیاد ظرف می‌شست.

خانم ایکس با صدای بلند فیلم می‌بینه و درس می‌خونه ولی مدام به ما تذکر میده که ساکت باشیم😑

خانم ایکس می‌تونه با هرکس هر جور می‌خواد برخورد کنه ولی اگه ما کوچک‌ترین چیزی بهش بگیم، بهش بر می‌خوره!

خیلی دلم می‌خواد به خانم ایکس بفهمونم ایشون پرنسس نیستن و قرار نیست ما همواره در برابرش کوتاه بیایم.

به نظرتون با خانم ایکس چیکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما عرضه ندارین بزنین تو سر خانم ایکس آیا؟؟.؟؟ 

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست                            دیدنت رو نسخه حال خرابم کرده است                              بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود                              لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤

خم نشید تا ازتون سواری نگیره

شما هم مثل خودش رفتار کنید

اون یک نفره شما چندنفر

میتونید دهنشو سرویس کنید

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    

4نفرین بندازینش بیرون بره بابا 

پر روش کردین 

دکترم فهمیده دردم درد بی درمان توست                            دیدنت رو نسخه حال خرابم کرده است                              بی وفا داروی من گرمای دستان تو بود                              لطف کن دیگر نیا دکتر جوابم کرده است 🖤
خوابگاهی بودی؟ به عرضه نیس. جنگ اعصابه

اره 

من 3سال راهنمایی خوابگاه نمونه دولتی سر کردم 

و اینو جا انداختم یا همه امون بهم احترام میذاریم یا هیچکس ارامش نداره 

بالاخره این خانم تحفه که نیست 

2706