2733
2739
عنوان

کودک

118 بازدید | 24 پست

سللم مامانا 

الان که دارم براتون مینویسم اشکام داره میاد و از شدت غم دلم میخواد بمیرم  خواهش میکنم شماتت نکنید و بهم نگید حسود فقط راهنماییم کنین .هیچوقت تو زنذکیم اینجوری آتیش نمیگرفت دلم که از وقتی بچه دار شدم قلبم آتیش میگیره همش میگم کاش هیچوقت نمیزاییدم تورو

همیشه حسرت دختر داشتم ولی حالا که دارمش خوشحال و خوشبخت نیستم .سه سال و نیمشه

تو همه ی موارد باهام لج میکنه و سرم جیغ میزنه ولی به باباش نه

از سرپا گرفتن لباس عوض کردن مو شونه کردن حموم کردن همه و همه جنگه جهانی میشه بینمون .همش جیغ میزنه هولم میده میره بغل باباش میگه بابا بکنه تو نکن

اونم به خودش باد میکنه که منو بیشتر دوست داره چون تو بلد نیستی باهاش درست رفتار کنی

عین یه کلفت دورش میگردم صبح تا شب بازم چشمش دنبال باباشه همش

هرشب با اشک و گریه میخوابم میگم کاش امشب بمیرم دیگه نمیخوام این زنذگیو 

چرا بچم انقد از من بدش میاد 

به نظرتون همیشه اینجوری میمونه یا اقتضای سنه بهتر میشه بزرگ تر شه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خلی؟ ولش کن بذار باباش بکنه. وقتی‌باباش هست تو اصلا کاراشو نکن‌. بعدم عین کلفت دورش نچرخ .ابشو بذار دم دستش خودش هروقت تشنش شد برداره پیزی خواست بگوکجاس بره خودش برداره. جیغو دادم کرد توحه‌نکن. 

parasoo1989@

عزیزم این رفتار دختر بچه کاملا طبیعیه

3 تا 5 سالگی اوج لجبازی بچه هاست در واقع وقتی زبان شکل میگیره و بچه بتونه حرف بزنه حس مالکیت و لجبازی میاد به مرور با افزایش سن لجبازیش کمتر میشه

مادر چون وقت بیشتری با بچه میگذرونه بچه معمولا با مادر بیشتر دچار بدرفتاری می شه پدر وقت کمتری رو با بچه میگذرونه و معمولا وقت بازی است بهمین جهت بخصوص دختر بچه‌ها متمایل به پدرشون هستن

اصلا نگران نباش همین دختر نازت فردا پشتیبان و هم صحبت خودت میشه

خلی؟ ولش کن بذار باباش بکنه. وقتی‌باباش هست تک اصلا کاراشو نکن‌. بعدم عین کلفت دورش نچرخ .ابشو بذار ...

چیکار کنم دست خودم نیست میخوام بهش برسم هرروز پارک میبرمش هرشب با خستگی خودم براش کتاب میخونم کلی قصه میگم ولی همش میگه بابا کجاست بابا بیاد 

راه میره چپ و راست میگه بابامو دوست دارم میگم خب داشته باش چیکار کنم؟ مگه من گفتم نداشته باش؟ ولی یه دفعه هم نمیگه مامان دوست دارم با اینکه همش براش وقت میزارم 

2738
عزیزم این رفتار دختر بچه کاملا طبیعیه 3 تا 5 سالگی اوج لجبازی بچه هاست در واقع وقتی زبان شکل میگیره ...

امیدوارم اینطوری که میگی باشه چون اگه فردا روز که بزرگ تر شد باز هم اونو بخواد فقط من واقعا نه کسی رو دارم نه امیدی که براش زنده بمونم 

چیکار کنم دست خودم نیست میخوام بهش برسم هرروز پارک میبرمش هرشب با خستگی خودم براش کتاب میخونم کلی قص ...

خب تاینجاش ک من و پسرمیم😂وقتی گف بگو منم دوسش دارم باباتو. اخه بابات خیلی مهربونه خوبه. ازونورم ب باباش بگو ک وقتایی ک باهمید جلوی اون بگه چ مامان خوبی داری خوشبحالت چقد مهربونه چ چیزایی بلده وازین حرفا

parasoo1989@