2733
2734
باحاله که ولی خدا به داد برسه چه استفاده هایی قراره بشه

میدونید اگه استفاده‌ی درست بشه از هوش مصنوعی بیماری‌ای به نام سرطان وجود نخواهد داشت؟ یا مسئله‌ی گرسنگی در جهان حل میشه؟

Bibliophile_Heliophile_Epistemophile
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کجاس گوگل

روش بزنی میتونی ازش سوال بپرسی

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 😐😬
هوش مصنوعی میتونه فیلمنامه بنویسه ، با صدای خواننده ای که سالها پیش مرده آهنگ جدید بسازه، خونتون رو ...

ولی یه سری مشاغل جدید مرتبط با هوش مصنوعی ایجاد میشن. برای همین میگن هر درسی دارید میخونید برید به سمت گرایش‌های مرتبط با هوش مصنوعیش

2731
میدونید اگه استفاده‌ی درست بشه از هوش مصنوعی بیماری‌ای به نام سرطان وجود نخواهد داشت؟ یا مسئله‌ی گرس ...

اقعا نه اطلاعاتی ندارم ازش انگلیسی هم بلد نیستم برای همین اصلا نرفتم سمتش

چون عقایدت باهام فرق داره دلیل نمیشه باهات جنگ کنم پس بیا با احترام تبادل نظر کنیم   
ولی یه سری مشاغل جدید مرتبط با هوش مصنوعی ایجاد میشن. برای همین میگن هر درسی دارید میخونید برید به س ...

مثلا چی

چون عقایدت باهام فرق داره دلیل نمیشه باهات جنگ کنم پس بیا با احترام تبادل نظر کنیم   

[QUOTE=295068456]همش انگلیسی بود[/QUبه 

تو به فارسی سلام بده اونم فارسی جواب میده

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 😐😬
اقعا نه اطلاعاتی ندارم ازش انگلیسی هم بلد نیستم برای همین اصلا نرفتم سمتش

درک می‌کنم که مثلا بخش دیپ فیکش ترسناکه. اینکه حتی فیلم‌های تقلبی بشه ساخت با چهره‌های حقیقی ولی هوش مصنوعی رو مثل یه کامپیوتر ابرقدرتمند در نظر بگیرید که هر چی داده بهش بدید رابطه و ضابطه‌ای براش پیدا می‌کنه و خروجی میده. اونجاش جالب میشه که متصل میشه به ماشین لرنینگ، یعنی دستگاه‌هایی که توانایی یادگیری دارند و مثلا اگه باگی پیش بیاد براشون خودشون قادر به رفع عیب هستند، انگار اصلا نیاز به سوپروایزر ندارن.

درک می‌کنم که مثلا بخش دیپ فیکش ترسناکه. اینکه حتی فیلم‌های تقلبی بشه ساخت با چهره‌های حقیقی ولی هوش ...

به نظرم چند وقت دیگه تاثیراتش مشخص میشه

همش انگلیسی بود

اوکی شد؟

مثلا چی

چون علم تازه‌ای هست بیشترین جای مانورش محققان هر حوزه هستن که بخوان حوزه‌ی کاری خودشون و با هوش مصنوعی تلفیق کنن. مثلا داروسازی که بیاد رو طراحی هوش مصنوعی‌‌ای کار کنه که دارورسانی به اعضای بدن و بهینه انجام بده با اون محاسبات پیچیده‌ای که از دستش بربیاد. 

به نظرم چند وقت دیگه تاثیراتش مشخص میشه

اینکه بخواد مشاغل حال حاضر و به دست بگیره و این چنین فراگیر بشه بنظرم به زودی زود انجام نمیشه. همین الان هم دولت‌ها دسترسی به هوش مصنوعی رو محدود کردن وگرنه کارایی که ازش برمیاد هزار برابر کاربردی تر از ساخت آهنگ یه خواننده‌‌ی مرحومه