2733
2734
عنوان

شوهر به شدت ایراد گیر به همه چی

| مشاهده متن کامل بحث + 2108 بازدید | 85 پست
وای دقیقا همینه. من از همین حرصم میگیره 

درسته

مشاور خوب ولی می‌تونه کمکت کنه ناامید نباش

بلاخره شوهرت یه قلقی داره یه خوبیایی داره

اینم بگم تجربه منه

مادر و خواهر و کلا خانواده ما دستپختشون عالیههه

همه چی رو عالی میپذن

ولی من ازدواج که کردم  غذا  رو به روش مامانم میپختم دیدم شوهرم ایراد میگیره 

دیدم اون به دستپخت مادرش عادت کرده و فکدمیکنه غذا باید اونطوری باشه طور دیگه ایراد میگیره

مامانش مرغ رو آبپز می‌کنه و رب می‌ریزه تمام😑

یا قورمه سبزی سلزیشو یه ذره میندازه لیمو عمانی نمیندازه رب می‌ریزه خورشتلشم اکثرا جا نمی افتندو ابکی هستن.....😑

خب چه میشد کرد

من از همون اول شروع کردم دیگه به سبک مادرشوهرم غذا پختن گفتم بذار دوست داشته باشه

هرچی میگف دقیق رعایت میکردم درحالی که می‌دیدم غداهام بدمزه میشه🥲

حالا چند سال گذشته من کم کم ذایقه شو تغییر دادم درسته اولش برام سخت بود ولی خب ایراد گیریش درست شد

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
درسته مشاور خوب ولی می‌تونه کمکت کنه ناامید نباش بلاخره شوهرت یه قلقی داره یه خوبیایی داره این ...

دقیقا شوهر منم تو خانواده ای بزرگ شده که مادرش اصلا غذا درست نمیکنه و نمیکرد. پدرش درست میکنه با روش های عجیب . و کلا بدغذا هم هست . مثلا سبزی تو غذا دوست نداره . همه اینا رو من متوجه شدم.

من املت رو صبح درست کردم. گفت آبش رو بگیر 

شما فکر کن با دوتا بچه کوچیک پسر کوچیکم اون وسط گفت برام کیک درست کن . اون یکی شیر میخوره . 

املت دیگه داشت میسوخت. برداشتم تو بشقاب یه رب بعد آب انداخت. خب من چیکار کنم که آب انداخت . با دوتا بچه کوچیک همینکه سفره انداختم صبحونه میدم به آقا نباید بگه الی شکر؟ کیک هم پختم سر صبحی؟ 

بابا مریضی هم حدی داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درسته مشاور خوب ولی می‌تونه کمکت کنه ناامید نباش بلاخره شوهرت یه قلقی داره یه خوبیایی داره این ...

تو قورمه رب می ریزه! حالا خوبه من مادر شوهرم عمم مثل ما میپزن. من سر سفره سالاد کاهو بخورم صدا بده این پا شده رفته کلا😁 اون خودش انگار سالاد  قورت میده 🤣🤣🤣 منم نمیخورم که هی نگه . یا قاشق چنگال زیاد صدا بده ! در کل شوهر ایرادی آدمو پیر میکنه و اعتماد به نفس آدمو کم ! سخته واقعا ...

دقیقا شوهر منم تو خانواده ای بزرگ شده که مادرش اصلا غذا درست نمیکنه و نمیکرد. پدرش درست میکنه با روش ...

احتمالا از مرداییه که هزار تا فکر بیخود میاد تو سرشون

شاید از این میترسه که زندگیش شبیه باباش بشه

میخواد سفت بگیره که تو بیخیال نشی🤔

2731
تو قورمه رب می ریزه! حالا خوبه من مادر شوهرم عمم مثل ما میپزن. من سر سفره سالاد کاهو بخورم صدا بده ا ...

وای شوهرمنم ب هندونه خوردن وهرچی که صدابده حساسه بقول شما انگارخودسون قورت میدن

منو‌گف گفتم گوشاتوبگیر دندونام تیزن 😉😊

الهی خدا ب هممون سلامتی بده و دله خوش😍😍 
وای شوهرمنم ب هندونه خوردن وهرچی که صدابده حساسه بقول شما انگارخودسون قورت میدن منو‌گف گفتم گوشاتوب ...

خوبش کردی🤣🤣🤣من جرعت ندارم. اونروز گفت زود پاشدی چای بزار . من یادم رفت اومدم نی نی سایت بلند شد واییییی.... حالا کتری ما خیلی کوچولو ۵ دقیقه نشدا هی میگفت تو به حرف من ارزش قائل نیسی هی برو تو کار مردم دخالت بکن ! اون برات بهتره . امروزم میگفت اونروز که دعوامون شد داشتم میزدم نیسان از دستت 😳 خدایا منو گاو کن مگه چی کرده بودم ؟ تو چای نزاشتی دیر اوردی سرم درد کرده بود 🤣 به خدا موندم گریه کنم یا بخندم درای هم میگن همه حسرتشونو میخورن خوشی زده زیر دلشون ... 

استارتر واقعا لازم بود بگی مذهبی؟ خودتون جو بیمارگونه اینجا رو نمی دونید که یه عده چطور منتظر شقایقو ...

دقیقا

یه عده منتظر عقده گشایی هستن

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
تو قورمه رب می ریزه! حالا خوبه من مادر شوهرم عمم مثل ما میپزن. من سر سفره سالاد کاهو بخورم صدا بده ا ...

اره کلا غذاهاشون خوب نیس

تازه خودشون  از غذای عالم و آدم ایراد میگیرن میگن مامان مسابقه  آشپزی شرکت کنه اول میشه😑

مامان جاریم دلمه آورده بود بخدا خیلی خوشمزه بود دلمه کلم رو جوری خوشمزه کرده بود که من خیلی کم دیدم اونطوری

بعد اینا می‌خورردن ایراد میگرفتن

حس میکنم از حسادت و خود پسندیشونه

اره کلا غذاهاشون خوب نیس تازه خودشون  از غذای عالم و آدم ایراد میگیرن میگن مامان مسابقه   ...

دقیقا هر کی اشپزیش بده مال هیچکیو نمیپسنده ! نمیدونم از بدجنسی یا چی ... دیگه ازینا که گفتی معلومه چجور میپزن... 

دقیقا یه عده منتظر عقده گشایی هستن

اون خانم اشتباه متوجه شد . من گفتم آدم مذهبی چون کار خلاف نمیکنه می مونه چکار کنه هی میره زن میگیره! اون فکر کرد من میگم خوبه شوهر آدم خلافکار باشه! البته هیچ چیز جامعیت نداره خوب همه جور هست من کل المجموع اکثرا این جورین آدمهای مذهبی نه اهل چت با زن نامحرمن نه این مدل کارا . خلاف سنگینشان زن صیغه کردنه! که تو اسلام هم حلاله دیگه . میگه دارم چهار تا میگیرم چطوری مهر تورو عند المطالبه میدم از اسلام خوشت میاد ؟ یا پس چرا من به پول تو کار ندارم از اسلام خوشت میاد ؟  مال ما که اینجوری بود جوانی  هاش الانم که کرک و پرش ریخت خدارو شکر  . و هر که از قوم پدرش دیدم هم. همینن 

بمنم معرفی منید منم مشکل همین خانمو ‌‌‌‌‌‌‌دارم

بحث اقتدار دهی رو باید رعایت کنید.

تو این زمینه کانالی هست در ایتا که این مسائل رو آموزش میده. اوایل شاید سخت باشه ولی بمرور رفتار مردتون عوض میشه. خیلی از این مواردی رو که آموزش میدن من قبلا بواسطه مادرم تقریبا بلد بودم ولی متاسفانه کمتر استفاده می‌کردم ولی الان با توجه به بازخوردهایی که از آموزش‌ها دیدم ، کم کم راغب به انجام و امتحانش در خونه شدم. و در کمال تعجب دیدم من چندین سال میتونستم به راحتی زیرکانه شوهرم رو مدیریت کنم ولی عکسش داشتم عمل میکردم.

اگر دوست داشتی پیام بده تا راهنماییت کنم چطور باید در کلاس شرکت کنی.

الحمدلله کما هو اهله
اون خانم اشتباه متوجه شد . من گفتم آدم مذهبی چون کار خلاف نمیکنه می مونه چکار کنه هی میره زن میگیره! ...

خب  ینی چی این حرف

باور کنید همه مردای اطراف ما مذهبی هستن ولی همشون نرمالن

کمبوذی حس نمیکنن که برن برا تفریح زن صیغه کنن!

مثل همه آدما زندکیشونو میکنن ورزش تفریح مسافرت فضای مجازی

بعد زن صیغه کردن هم ذهمچین کار حلالی نیس 

حدیث داریم خدا از آدم هوس باز خوشش نمیاد