2733
2734
عنوان

مردا به قد زنا اهمیت میدن ؟

1708 بازدید | 116 پست

من قدم ۱۶۴ 

گاهی احساس کوتاهی میکنم

دوست دارم هیکلی باشم 

وزنم ۵۳ متاسفانه

میخوام برسم به ۵۷ 

ولی با وزن ۵۳ سایز بالاتنم ۷۰ میترسم برسم به ۵۷ بشم ۸۰😑

خیلی دیگ عنش درمیاد

کلا بالاتنم پره 

ولی پایین تنم خیلی معمولی 

کاش اعتماد بنفس ۱۵۵ رو داشتم 

دخترای ریزه میزه خیییلییی اعتماد بنفس دارن این خوبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

با ۱۵۲ میگم اعتماد به نفس داشته باش 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /
2740

وای منم قدم همینه 

احساس میکنم کوتاهم 

مردای اطرافمم همه بالای ۱۸۵ 😐😑

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!
2706