2737
2734
عنوان

خوشبختی چه شکلیه

176 بازدید | 15 پست

خوشبختی چه حالیه?یعنی هر روز صبح که بیدار میشی از خواب نگی ای بابا بازم صبح شد ?من خوابم خیلی قشنگه معمولیه ولی اونقدر تو خواب احساس سبکی دارم وقتی بیدار میشم غصم میشه 

حتی خوشبخت‌ترین آدم دنیا هم گاهی صبح‌ها با خودش می‌گه ای بابا باز صبح شد! آدمی نمی‌تونه ۲۴ ساعت هر ۳۰ روز ماه رو خوشبخت و خوشحال باشه که.

به کجاها برد این امید ما را...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یع حسی ک ع خواب بیدار شی ببینی همه نابرابریای جنسیتی و پولی و...وجود ندارع 

هیچ ظلمی نیس 

همه از هم کینه ندارن و باهم دشمن نیستن🤌🏿🚶

جنگ نیس 

همه موجودات زمین از جمله حیوانات و انسان کنار هم زندگی میکنن بدون تصرف حق همدیگه🤌🏿🙂

(:🧸🔗.     U̶̶N̶̶B̶̶E̶̶I̶̶N̶̶G̶ ̶D̶̶E̶̶A̶̶D̶ ̶I̶̶S̶̶N̶’̶T̶ ̶B̶̶E̶̶I̶̶N̶̶G̶ ̶A̶̶L̶̶I̶̶V̶̶E̶!☻ 
2738

خوشبختی یعنی داشتن آرامش حالا هرکی هرجوری که دارتش🥰🙂

من خوشبخت ‌ترینم تو دُنیا که شماهارو👈👨‍💼♥️👧توی زندگیم دارم 👨‍👩‍👧 دلیلِ آرامش و خوشبختی مَنین 🧿😍️♥️                           □●من میدونم خدا آینده باهم مون رو خیلی زیبا رقم زده♡❞ ️ قضاوت ممنوع📛#چقدر دوست داشتنی اند کسایی که به جای قضاوت کردن🚫❌️❤️‍🩹💔👈 آرومت میکنن،👈درکت میکنن و👈 باهات همدردی میکنن؛ آرامش نصیب دلاشون🥰🫶♥️

خوشبختی یعنی پول پول پول پول + سلامتی و شخصیت خوب 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 

یه نفس عمیق از ته دل که بگی خدایا شکرت

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.