2733
2734

من همین جا شنیدم که بدون بیهوشی ترمیم کردن مردن و زنده شدن

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای نگو😢

گفتن چکش میزدن به بینیشون و هر چکش دردش شدید بود 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
جدی شما انجام دادی؟ بینیو باز میکنن دوباره؟ 

بستگی داره کجای بینیت ترمیم بخواد

واسه من فقط یذره کج بود با یه چیز چکش مانند ضربه میزد میشکوند 😑 جایی رو‌ برش نداد

ولی دوستم زیر بینیش افتاده شده بود اونو برش داد واسش گچ هم گذاشت

2738
من فقط میخوام قوس بینیمو پر کنم ینی چکش میزنن؟ 😢

نمیدونم عزیزم 

بستگی داره کجای بینیت ترمیم بخواد واسه من فقط یذره کج بود با یه چیز چکش مانند ضربه میزد میشکوند 😑 ...

من نوک بینیم بالاس میخوام بیاد پایین یا حدعقل قوسشو برداره 

ینی بی حس هم که بشه درد داره؟ 

من نوک بینیم بالاس میخوام بیاد پایین یا حدعقل قوسشو برداره  ینی بی حس هم که بشه درد داره؟  ...

من دکترم تو چنین حالتی میگفت فقط از تو ۲ تا بخیه رو باز میکنن که سربالایی بینی بیاد پایینتر

حالا اینکه دقیقا چیکار میکنن رو نمیدونم

ببین کلا خیلی طول نمیکشه

فقط در حد چند دقیقه

ولی خوب چون شاهد همه چی هستی یکم عجیب غریبه

من دکترم تو چنین حالتی میگفت فقط از تو ۲ تا بخیه رو باز میکنن که سربالایی بینی بیاد پایینتر حالا ای ...

اره دکتر منم همین گفت که فک کنم بینی رو از زیر باز میکنن بعد سوزن کورتون که بزنی هم درد داره