2733
2734
عنوان

ییبی چک مشکوک

358 بازدید | 27 پست

سلام دوستان من قشنگ تو موعدم لک دیدم تا سه روز 

بعدش قطع شد اصلا پریودی نبود بعدش تست زدم یه خط کمرنگ زد روز بعدش اون قسمت t همش رنگی شد 

سینه درد هم دارم چرا بی‌بی چکا مث هم نشون ندادن؟

اگر تاریکی نبود ستارگان نمیدرخشیدند🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=295020632]آز بده ینی میشه اون چندتا لک پریود باشن؟

ن پرود لک نمیشه

معتقد به تناسخ💫....تو تاپیکای تناسخ تگم کنین....کاربری یازدهم🤯....تاریخ ۶/۳/۱۴۰۲ بیبی چکم مثبت شد برای سلامتی نی نیم دعا کنین😍❤۲۶/۳/۱۴۰۲ صدای قلبشو شنیدم😘😘😘😘😍
2728

اگ متاهلید احتما بارداری هست

چون هفتش کمه مشکوک زده

من الان ۳۵ هفتمه تا ۴۰ روز رو بی بی چک نشون نمیداد اصلا همش مشکوک یا منفی میشد

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!

در ضمن سینه درد هم علایم اول بارداریه

چون خودم بشدت سینه درد شده بودم ک حاضر بود یکی محکم فشار بده اروم بشه

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
اگ متاهلید احتما بارداری هست چون هفتش کمه مشکوک زده من الان ۳۵ هفتمه تا ۴۰ روز رو بی بی چک نشون نم ...

نمیدونم

تو پروسه ivf هستم من

آخه علایم قبل از پریودی هم هنو دارم ینی اگه اون لک پریودی بود باید علایم برطرف میشد

2738

[QUOTE=295020811]در ضمن سینه درد هم علایم اول بارداریه چون خودم بشدت سینه درد شده بودم ک حاضر بود یکی محکم فشار بده ...[/QUOTE

دکترم گف با طبیعی باردار نمیشی

[QUOTE=295020811]در ضمن سینه درد هم علایم اول بارداریه چون خودم بشدت سینه درد شده بودم ک حاضر بود یک ...

معجزه از خدا بعید نیست 

منم رویان نوبت گرفته بودم اخر ماه برم 

یه مامای قدیمی برگشت بهم گفت انقد عفونت داری که به هیچ عنوان باردار نمیشی همون موقع باردار بودم نمیدونستم خدا لعنتش کنه نزدیک بود با داروهاش بچمو بکشه

ولی با همه اینا طبیعی باردار شدم

میشه برای سلامتی فندقم صلوات بفرستید🌹😍
معجزه از خدا بعید نیست  منم رویان نوبت گرفته بودم اخر ماه برم  یه مامای قدیمی برگشت بهم ...

میدونم چقد سخته

من تقریبا ۱۰ ساله نازایی دارم دیگه گفتم تیر آخر بزنم برم کاشت

بیشتر مراحلشو رفتم ولی این ماه اینجور شدم 

معجزه از خدا بعید نیست  منم رویان نوبت گرفته بودم اخر ماه برم  یه مامای قدیمی برگشت بهم ...

عزیزم مبارکه بسلامتی انشالله

2706