2733
2734
عنوان

فقط خانم های متآهل بیان 👀👀👀👀

533 بازدید | 12 پست

خانم ها دیشب شوهرم یه چیزی گفت.. 

ببینین درسته یا نه؟

گفت تو یوتیوب دیدم یه آقایی میگفت یه مدت آقایون رابطه نداشته باشن دیگه واسشون عادی میشه نبود رابطه. عادت میکنن که رابطه کلا نداشته باشن

(ما بخاطر بارداری پرخطرم و الانم بعد سزارینم چند ماهه رابطه نداریم) 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه بابا اون قسمت اتفاقا تنها عضوی از بدنشون ک تا دقیقه نود عین ساعت کار می‌کنه ......عادت کجا بود 

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.

همیشه اینجور نیس.

مگر اینکه اون آقا سرد شده باشه از رابطه و رغبت و تمایلی بهش نداشته باشه.

مثل آقایونی ک تا سنین بالا و یا شاید تا آخر عمر مجرد میمونن و پاک هم هستن(از هر نظر.)

هرگز وجود ارزشمند خودت رو سطل آشغال باورهای فاسد دیگران نکن
2740

راست میگه همینطوریه یعنی ی جورابی عادت میکنه ب کم بودن رابطه شوهره منم همینطوزیه رابطمونو کم کردم واسش مهم نبود 

میشه واسه حاجت دلم ی صلوات بفرستی خیلی دلم شکسته ممنون میشم عزیزم