2733
2734
عنوان

آخرین روزهای عمرمادرم

520 بازدید | 34 پست

مادرم چندساله بخاطرسرطان درعذابه خیلی سختی کشید وماازدیدن وضعیت اون زجرکشیدیم.نمیدونم چرا قسمتش این بودخیلی آروم صبورومهربونه .دکترهاکلی بلا سرش آوردن اخریش دکترمهدوی اناری گفت توده رومیسوزونم ولی پخشش کرد توبدنش توده ای که چندسال همون یه دونه بود بعداینکه دست زد شد توده های فراوان که قابل شمارش نیست مادرم دیگه نمیتونه راه بره یابشینه من الان بالاسرش نشستم وغصه میخورم انگارماطلسم شدیم همه جابدشانسی😥

برای سلامتیشون صلوات میفرستم از رحمت خدا هیچوقت ناامید نشین❤

شرایط مشاوره رفتن نداری؟هزینش برات سنگینه؟ مسیر خونه تا مراکز مشاوره برات دوره؟دوست نداری حضوری با مشاور راجب مشکلت صحبت کنی؟دلت میخواد تو خونه بشینی و با مشاورت در ارتباط باشی؟ همه اینا قابل حله!! اونم با پنجاه درصد تخفیف!!!!!!😍😍😍بله خانوما من کارشناس ومشاوره خانواده هستم و کارشناس و مشاوره حقوقی🤩در زمینه مربوط به مشاوره خانواده در موضوعات:حل اختلافات بین زوجین،آموزش همسرداری،آموزش جذب همسردلخواه ویژه دختر خانوما و فرزندپروری مشاوره ارائه میشه خدمتتون🌹در زمینه مشاوره حقوقی هم در حوزه مسائل مربوط به خانواده (طلاق_مهریه_نفقه_حضانت_جهیزیه_ارث_نسب و دیگر مسائل مربوط به خانواده)مشاوره ارائه میشه،انواع دادخواست، درخواست،لایحه،اظهارنامه در اسرع وقت با ۵۰ درصد تخفیف تنظیم میشه،آیدی مشاور در روبیکا،ایتا،سروش،گپ،بله وآیگپ:moshavere_onlinee                                و در تلگرام:moshavere_onlineeeپیام بدین🌱

بمیرم😭😭😭..چرا نبردین خارج

معتقد به تناسخ💫....تو تاپیکای تناسخ تگم کنین....کاربری یازدهم🤯....تاریخ ۶/۳/۱۴۰۲ بیبی چکم مثبت شد برای سلامتی نی نیم دعا کنین😍❤۲۶/۳/۱۴۰۲ صدای قلبشو شنیدم😘😘😘😘😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الهی بمیرم

انشالله معجزه بشه برای تمام بیماران خصوصا مادر شما

و تو ای زن که باتمام سختی ها و مشکلاتیکه حتی ۱درصدشون هم مقصر تو نبودی ولی ساختی به امید فردایی بهتردقیقا باتوام.....خاااااک بر سرت کنن.و تمام
2738

خدا سلامتی بده به مادرت،خیلی سخته واقعا

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
یعنی میشه خیلی ضعیف شده جون نداره

کاش مریضی نبود 

این سرطان افتاده به جون مردم 

دایی منم پارسال وضعش مثله مادر شما بود کاملا درکت میکنم خدا به حق فاطمه زهرا به حرمت مادر بودنش مادرتو شفا بده